آدرس آمریکایی جهت ثبت نام در سایت های خارجی
ساعت ۱٢:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۳٠  
اطلاعات خود رو به روز کنید
برای ساخت اکانت با مشخصات خارجی ولی دقیق میتونید از این مطلب استفاده کنید
مثلا:
اگر هنوز مجبورید حساب ایگولد داشته باشید و می خواهید یک حساب جدید ایجاد کنید، موارد زیر را در نظر بگیرید: 1) آدرس و تلفن حساب را به هیچ وجه از کشور ایران ندهید. راههای بدست آوردن آدرس خارجی : خیلی از دوستان برای استفاده از ایگلد یا جاهای دیگه (ptc) بخاطر اینکه به عنوان یک فرد حقیقی امریکایی شناخته بشن نیاز به یک شماره تلفن . ادرس و نام حقیقی دارن که همه خیلی ها مشکل ای پی (شماره ای که به محض اتصال شما به اینترنت به شما تعلق می گیرد و به سادگی توسط آی پی شما میتوان محل سکونت و مرکز خدمات اینترنتی شما را تشخیص داد )رو حل کردن و وقتی به اینترنت وصل میشن یک ای پی امریکایی دارن (حالا به هر روشی ) فزض رو بر این میزاریم که شما با برنامه ای پی خودتون رو امریکایی کردین ... برای بدست اوردن مشخصات کارهای زیر رو انجام میدهیم برای دیدن ای پی خودمون به این سایت میرویم http://www.formyip.com به فرض که ای پی شما بود 72.30.226.200 یا هر ای پی دیگه ای که امریکایی باشه ( بستگی به برنامه ای داره که استفاده میکنید ) حالا به این سایت میرویم : http://www.maxmind.com/app/lookup_city این سایت کارش اینه که میگه فلان ای پی مال کدام کشور. کدام شهر . زیپ کدش .... چیه ای پی رو توی مربع وارد میکنیم و دکمه زیریش( lookup ip addresses ) رو میزنیم حالا همون ای پی بالا که گفتیم معلوم میشه که مربوط به کشور usa ... ایالات California شهر Sunnyvale .... کد پستی 94089 .... کد تلفن ایالات که اینجا کالیفرنیا هست 408 و ..... حالا تا ایجا شهر و ایلات و کد پستی رو فهمیدیم چیه حالا یک شماره تلفن و ادرس و اسم میخایم کد کالیفرنیا که مشخصه خود سایت داده حالا کد شهر Sunnyvale رو میخایم میشه از این سایت استفاده کرد :http://www.co-location.com شهر رو انتخاب و پیش شماره رو دید اگه شهر شما توی این سایت نبود توی سایت یاهو سرچ میکنیم : Sunnyvale phone-number که بجای Sunnyvale هر شهری که ای پی شما مربوط به اونهست رو مینویسیم که در نتیجه کد شهر Sunnyvale میشه 245 حالا میریم به سراغ پیدا کردن یک شماره کامل و ادرس و نام و کدپستی به این سایت میریم : http://www.phonenumber.com/2321/reverse_phone این سایت وقتی شماره تلفنی رو میدیم همه مشخصات صاحب تلفن رو میده توی مثال ما شد : 373-408 که میمونه 4 رقم اخر که دیگه باید شانسی بزنید من توی این مثال زدم 5439-245-408 که نتیجه میشه : Richard Ricken نام وفامیل 142 Holly Ter ادرس Sunnyvale, CA 94086-6546 شهر - ایالت - کدپستی (408) 245-5439 شماره تلفن 2) از IP ایران برای ورود به حساب ایگولد استفاده نکنید. برای این منظور از برنامه های پروکسی و VPN استفاده نمایید. این سرویسها را از سایتهای مطمئن تهیه نمایید. من خودم از سرویس VPN سایت http://www.best4choose.com استفاده می کنم که محصول شرکت معتبر آمریکایی http://www.kerio.com می باشد. 3) از ایمیلهای جدید استفاده کنید. 4) MEMO را خالی بگذارید و در آن چیزی ننویسید. 5) به محض اینکه به حساب ایگولدتان پول آمد، آنرا به حساب 1MDC تان انتقال دهید. برای احتیاط بیشتر، برای ورود به حساب 1MDC تان هم از IP غیر ایرانی استفاده نمایید

کلمات کلیدی:
 
گنجینه در آمد زایی بسته یاهو پلاس
ساعت ۳:٤۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۳٠  

درآمدزایى 100% حلال

میانگین بالاى 500 هزار تومان در ماه 

طریقه درآمد زایى با مجموعه یاهو پلاس هفت مهر:

1 – سفارش تبلیغات بگیرید.

سفارش تبلیغ را از مشترى خود گرفته و به گروه هاى یاهو ارسال کنید. با بیش از میلیون ها عضو فعال.

2 – گروه بسازید و سفارش بگیرید.

یک گروه مثلا 500 هزار نفرى بسازید .

سپس مشترى خود را عضو گروه کرده و به مشترى اجازه ارسال ایمیل را به تمام اعضاء گروه بدهید. مى توانید براى ارسال ایمیل به مشترى خود مدت زمان نیز قرار دهید.

2 – گروه بسازید و بفروشید.

گروه هاى متفاوت بسازید و آنها را بفروشید.

درآمد تخمینى این بسته :

بیش از نیم میلیون در ماه با داشتن 10 مشترى در ماه

به این صورت که هزینه تبلیغ در گروه هاى یاهو براى هر صد هزار نفر حداقل 50 هزار تومان قیمت دارد .

 

بسته جدید تبلیغات ایمیلی و ارسال ایمیل تبلیغاتی به گروههای یاهو

100% تضمینى به Inbox گروههاى یاهو

تبلیغات خود را فقط با یک کلیک براى صدها هزار نفر ارسال دارید.

 گروههاى یاهو گروپ

ارسال ایمیل گروهى 100% تضمین شده به 2.500.000 عضو ایرانى یاهو

در کمتر از یک ساعت توسط سرور قدرتمند یاهو تبلیغات ایمیلى خود را ارسال دارید.

این نرم افزار تبلیغات شما را به چندین هزار گروه فارسی زبان یاهو ارسال می‌کند که این تبلیغات در کمتر از یک ساعت توسط سرور قدرتمند یاهو به 2.500.000 ایمیل اعضا این گروه ها ارسال می‌گردد.

اگر قصد معرفى یا فروش محصولات فروشگاه خود را دارید!!

اگر قصد ارسال آگهى و مطالب مهم در اینترنت را دارید!!

این فرصت استثنایى را از دست ندهید در این شیوه بعلت اینکه سرور یاهو تبلیغات را ارسال می‌نماید. تمامی 2.500.000 ایمیل به اینباکس اعضا گروهها ارسال می‌شود ضمن اینکه اعضا گروهها با میل و رغبت این ایمیلها را که از طرف گروهشان ارسال گردیده می‌خوانند.

این پکیج شامل نرم افزار قدرتمند ارسال بهمراه لیست گروه های یاهو با آموزش کامل فارسی می‌باشد.

 - تضمین ارسال تمام ایمیلها به اینباکس 100% است.

 - سرعت بسیار بالای ارسال

 - فعال بودن تمام ایمیلها

 - بدون احتیاج به هاست و سرور و سرویس SMTP

 - همراه با آموزش بصورت فارسی برای ساخت گروه در یاهو و نیز ارسال ایمیلهاى تبلیغاتی در گروههاى یاهو.

با توجه به سیستم جدید تبلیغات ایمیلی جدید که تازه در ایران رواج پیدا کرده است، شما قادر خواهید بود تبلیغات خود را برای صدها  گروه در یاهو که برای این سیستم ایجاد گردیده است، ارسال کنید که هر کدام از آنها به محض دریافت ایمیل از طرف شما آنرا برای کلیه اعضای خود ارسال خواهند کرد .

 توجه داشته باشید این گروهها با توجه به تنظیمات خاص اعمال شده قادر به این کار هستند و در دیگر گروههای یاهو شما می‌بایست برای ارسال ایمیل تایدیه مدیر آن گروه را بگیرید.

اما در گروههای ما شما تنها با یک ای دی مخصوص ایمیلهای خود را ارسال کنید تا بدون احتیاج به تاییدیه وارد ایمیل کلیه اعضاء آن گروه شوید .

 

 لازم بذکر است در این شیوه چون خود یاهو ایمیلهای اعضا را ارسال مى‌نماید، پس ما 100% به شما تضمین مى‌دهیم که همه ایمیلهاى شما به Inbox سایر اعضاى گروه خواهد رفت. 

شما هیچ محدودیتی از نظر تعداد ارسال ایمیل تبلیغاتی و حجم ایمیل تبلیغاتی ندارید

 با توجه به اینکه اعضا قابلیت حذف ایمیل خود را دارند تعداد کل ایمیلها بین 1.000.000  تا 2500.000 میباشد.

 این مجموعه دائماً در حال عضوگیری بوده تا جای خالی اعضای حذفی پرشود.

  لازم بذکر است اعضا از طریق شیوه‌ای خاص و اتوماتیک به این مجموعه اضافه می‌گردد اما خاطر نشان می‌کنیم همگی آنها قابلیت حذف ایمیل خود را دارند پس ایمیلی که شما ارسال می‌کنید بهیچ وجه اسپم محسوب نخواهد شد.

 

شیوه ارسال:

در این شیوه، ارسال از طریق گروههاى یاهو ما به شما تعدادى گروپ یاهو با تعداد اعضاى زیاد قرار مى‌دهیم و شما فقط کافیست که متن مورد نظر خود را در آن کپى کرده و گزینه ارسال را بزنید.

به این ترتیب ایمیل شما در عرض چند ثانیه به دست دهها و یا صدها هزار نفر خواهد رسید (بعضى از این گروهها بیش از 13 هزار نفر عضو دارند بنابراین زمانیکه شما فقط به یکى از این گروپها ایمیل ارسال کنید، ایمیل شما در همان لحظه به بیش از 13000 نفر ارسال خواهد شد بدون اینکه نیاز به تایید مدیر آن گروپ داشته باشد!) تبلیغات شما، هم در قسمت پیامهاى گروپ باقى مى‌ماند و هم به ایمیل اعضاى آن گروپ ارسال مى‌شود.

بنابراین حتى اگر یکى از این اعضا، ایمیل خود را تغییر داده باشد باز هم زمانیکه به گروپ مورد علاقه‌اش سر مى‌زند باز هم تبلیغ شما را در آنجا مشاهده خواهد کرد و اگر دیگر به آن گروپ علاقه‌اى نداشته باشد و یا اصلاً به آن گروپ نیز سرنزند، وقتى که ایمیل خود را باز مى‌کند تبلیغات شما را مشاهده خواهد کرد!

فایده این روش به سه صورت است که نرم افزار ارسال ایمیلهاى گروهى نمى‌تواند انجام دهد:

1) سرعت ارسال بالا: با گروپهاى یاهو مى‌توانید در یک روز حتى 700 هزار ایمیل نیز ارسال کنید در صورتیکه اگر بخواهید همین کار را با نرم افزار ایمیل مارکتینگ انجام دهید باید 350 روز (یعنى یکسال) وقت صرف کنید زیرا در هر روز نمى‌توانید بیش از 2000 ایمیل ارسال کنید.

2) ارسال ایمیل به صورت متن فارسى و یا عکس: بسیارى از نرم افزارها نمى‌توانند متن فارسى ارسال کنند و یا اینکه عکسهاى دلخواه شما را ارسال کنند (در صورت استفاده از تصویر در ایمیلهاى ارسالى خود، سرعت نرم افزار بسیار پایین خواهد آمد) اما همین متن و یا تصاویر (حتى با حجم بسیار بالا) را مى‌توان در عرض چند ثانیه به گروپهاى یاهو ارسال کنید.

3) ایمیلهاى سالم: ایمیلهایى که در گروپهاى یاهو قرار دارند ایمیلهاى واقعى افراد هستند در صورتیکه ایمیلهایى که در پکیجهاى ایمیل مارکتینگ قرار دارند ممکن است قبلاً توسط دیگران و به وسیله نرم افزار ایجاد شده باشد.

 

نحوه ارسال ایمیل به این شیوه:

شما فقط کافیست که متن و موضوع مورد نظر خود را از قبل آماده کنید. سپس به طور همزمان 10 یا 20 گروپ را باز مى‌کنید و متن خود را داخل آن کپى مى‌کنید. سپس گزینه ارسال را مى‌زنید.

به همین راحتى ایمیل شما به بیش از دهها هزار نفر ارسال خواهد شد زیرا در گروپهایى که ما در اختیار شما قرار مى‌دهیم در هر گروپ بین 100 ایمیل تا 20 هزار ایمیل قرار دارد. به عنوان مثال وقتى شما به یک گروپ 20 هزار نفرى ایمیل ارسال مى‌کنید، در همان لحظه ایمیل شما به بیست هزار نفر ارسال خواهد شد درصورتیکه همین کار را اگر بخواهید با نرم افزار انجام دهید باید 10 روز وقت صرف کنید.

 

 

  آموزش تکنیک Add  کردن کاربر در گروههای یاهو

 

تکنیک اد کردن در گروههاى یاهو گروپ

 

آیا می‌خواهید صاحب یک گروه چند میلیون نفری یاهو شوید.!

آیا می‌دانید شما می‌توانید مدیر یک گروه چند میلیون نفرى یاهو شوید.!

تا بتوانید بدون نیاز به نرم افزارهای ارسال ایمیل در مدت زمان بسیار کم در حد چند ثانیه پیام خود را به کاربران عضو گروه خود ارسال نمائید.

 

دیگر نگران مشکلاتی از قبیل smtp ، محدودیت سرور ، و Spam شدن ایمیلها نباشد.

حتماً از هزینه‌هاى سرسام آور تبلیغ در گروپهاى یاهو خبر دارید؟!

هزینه تبلیغ در یک گروپ با متوسط عضو 150 هزار نفر چیزى معادل هزینه‌اى است که با آن تکنیک را براى ساخت بى‌نهایت گروپ با بى‌نهایت عضو مى‌پردازید.

- با این روش مى‌توانید بى‌نهایت آیدى و آدرس ایمیلهاى شخصى خود را در گروپ خود اضافه کنید (همان طور که مى‌دانید در گروههاى یاهو اجازه Add کردن 100 نفر در روز به شما داده نمى‌شود.
در این صورت اگر 365 روز سال در حال Add کردن باشید، تنها قادر به Add کردن 36500 نفر هستید اما ما توانستیم این محدودیت را از بین ببریم).

- با این روش مى‌توانید بدون اجازه لیستهاى بزرگ آیدى و ایمیل را در گروههاى خود بصورت بى‌نهایت در روز اضافه کنید.

- با این روش شما مى‌توانید در هر روز حداقل 5000 نفر و حداکثر هر چه قدر زمان بگذارید. مثلاً 50000 نفر به بالا بدون دردسر به گروه خود کاربر اضافه نمائید و بلافاصله به همه آنها بدون محدودیت ایمیل ارسال نمائید .

- با این روش مى‌توانید اجازه خروج از گروه را از افراد بگیرید.

- با این روش مى‌توانید در کمتر از یک دقیقه با اینباکس میلیونها فرد ایمیل ارسال کنید.

 

همگى اینها را ما در این بسته به صورت فارسى آموزش مى‌دهیم.

 

بهمراه

 

قویترین بانک ایمیل

 

***(بیش از 20 میلیون آدرس ایمیل)***

 

  نرم افزار ارسال ایمیل گروهى ، تبلیغات رایگان

 

 

کاربران محترم:

http://www.4shared.com/file/81798286/d3f71301/BYPsm-v211-711.html

 پسورد در قسمت نظرات

با تشکر ازپایگاه فناورى اطلاعات هفت مهر


کلمات کلیدی:
 
یک سایت عالی و جدید برای کسب درآمد(مثل neobux)
ساعت ۱۱:٢۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢۸  

یک سایت کسب درآمد که دنبال عضو

چون تازه تاسیسه و حالا حالاحا زوده که کلاه برداری کنه

پس هر چه سریعتر عضو شید

حداقل پرداختش 7 دلاره

از نظر امنیتی هم شبیه neobux هستش

هرکی از این لینک واسه ثبت نام استفاده کرد ایمیلشو در قسمت نظرات بزاره تا از خدمات رایگان ما استفاده کنه

http://7dollars.net/?r=Mastersignup 


کلمات کلیدی:
 
نرم افزار ارسال بلوتوث گروهى
ساعت ۱۱:۱٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢۸  

نرم افزار ارسال بلوتوث گروهى

 

کدمحصول:607

نام محصول: نرم افزار ارسال بلوتوث گروهى

 

ارسال بلوتوث تبلیغاتی

تبلیغ از طریغ بلوتوث جذاب ، سریع ، بدون هزینه و بسیار موثر است.و مهمتر اینکه در هر مکانى قابل استفاده است از جمله :  نمایشگاه ها ، اماکن و معابر عمومى ، سازمان ها ، ادارات ، شرکت ها ،دانشگاه ها ، استادیوم یا سالن ورزشى فروشگاه ها ، رستوران ها و غیره.

بلوتوث تبلیغاتى قابل استفاده براى همه مشاغل است.

http://www.4shared.com/file/72630347/a517ed76/BlueSender_24-SM.html

جهت ریافت پسورد ایمیلتون را در قسمت نظرات بزارید

با تشکر  پایگاه فناورى اطلاعات هفت مهر


کلمات کلیدی:
 
نرم افزار ارسال پیام کوتاه تبلیغاتى به یک شهر،استان،کشور
ساعت ۱٠:٥٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢۸  
نرم افزار ارسال پیام کوتاه تبلیغاتى به یک شهر،استان،کشور

کدمحصول:606

نام محصول: نرم افزار ارسال پیام کوتاه تبلیغاتى


نرم افزار ارسال پیام کوتاه تبلیغاتى

 به یک شهر،استان،کشور

SMS  Marketing 

نرم افزار ارسال پیام کوتاه ( پیامک یا SMS ) گروهی، جهت تبلیغات محصول خود و برگزاری مسابقه و یا نظرسنجی و غیره استفاده مى شود .

شما با استفاده از این برنامه از یک رنج شماره مى توانید استفاده کنید

 مثلا به برنامه معرفى کنید که از شماره 0912 967 0000 تا شماره 0912 967 9999 پیام انتخابى شما را ارسال کند .

در محدوده یک شهر یا یک استان یا حتى کشور تبلیغ کنید.

امکاناتى که این برنامه در اختیار شما قرار میدهد :

 امکان تعریف نوع پیامها اعیاد، تبریک، تسلیت …  وهر آنچه مدنظر شماست

مکث در حین ارسال پیام Pause سیستم ، قابلیت پاسخ دادن به تماس های تبلیغاتی 

ذخیره شماره موبایل پیام های ناموفق جهت وارد کردن جهت ارسال در زمانی دیگر 

امکان نمایش تاریخ به یکی از تاریخ های دلخواه شمسی، قمری، میلادی  

امکان نوشتن پیام بصورت فارسی و انگلیسی بعنوان متن اصلی و فرعی

امکان دیدن پیامهای ناموفق در ارسال ، امکان دیدن پیامهای حذف شده

امکان دیدن پیامهای ارسال شده ، امکان دیدن پیامهای دریافت شده 

محیطى کاملا فارسی با هر زبان دلخواه با استاندارد ویندوز  XP

امکان تعریف مخاطبان بصورت نامحدود با درج اطلاعات کامل     

ارسال پیام به صورت گروهی برای  تمام شماره ها یک شهر                                   

ارسال پیام فارسی (Unicode)، ارسال پیام های طولانی

 امکان ارسال پیام به تفکیک مخاطب، گروه و یا نوع گروه 

ارسال پیام کوتاه به یک رنج شماره

 

http://www.4shared.com/file/72630022/81610026/SMS-G-SM.html

جهت ریافت پسورد ایمیلتون را در قسمت نظرات بزارید

با تشکر  پایگاه فناورى اطلاعات هفت مهر


کلمات کلیدی:
 
روشهای جالب و غیرمعمولی بالابردن آمار بازدیدکنندگان سایت و وبلاگ
ساعت ۳:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢٧  

روشهای غیرمعمولی برای افزایش بازدید و ترافیک سایت یا وبلاگ

یکی از سایتهای همکار قرار است مطلبی در مورد لینکهای مورد علاقه موتورهای جستجو در وبلاگ خود قرار دهد(بزودی) که راهکاری برای افزایش بازدیدکنندگان و بالا رفتن آمار وبلاگ و سایت شما باشد ولی جالب تر از آن مطلب زیر است که از یکی دیگر از وبلاگهای همکار عینا نقل می گردد و آن روشهای جالب و غیر معمولی است که می تواند راهگشای افزایش ترافیک و بازدید گردد.

------------------------------------------------------

۱) آدرس سایتتان را روی بدنتان بنویسید و با لباس زیر در شهر بگردید شانس زیادی وجود دارد که بدین وسیله بتوانید وبلاگتان را با بازدید کننده های تازه و زیادی آشنا کنید.البته باید فکری هم برای مزاحمت های احتمالی پلیس و ستاد مبارزه با بدحجابی کنید.

 ۲) یک بیسیم پلیس بخرید در طول روز به بیسیم پلیس گوش دهید و همین که از حادثه جدیدی باخبر شدید با سرعت تمام خود را به محل مذکور برسانید.احتمال زیادی وجود دارد که خبرگزاری ها تصمیم داشته باشند تا از آنجا بصورت مستقیم اقدام به ارسال گزارش کنند.در هنگامی که خبرنگار در حال پخش زنده گزارش خود است به پشت سر او بروید و با تمام توان اسم وبسایتتان را فریاد بزنید.در چند حادث دیگر هم این کار را انجام دهید ، اینکار شما باعث می شود که طرفداران بسیار زیادی پیدا کنید! در اینصورت مردم تنها به این دلیل که شما را ببینند اخبار را تماشا می کنند.

 ۳) مقداری برچسب بخرید برچسب روش ارزانی برای تبلیغات است. مقداری برچسب های کوچک که اسم وبسایت شما بر روی آن نوشته شده است بخرید و آنها را در هر جایی که میتوانید بچسبانید ! داخل توالت های عمومی ،روی ماشین مردم و هر جایی که فکر می کنید مردم به آن نگاه می کنند.

 ۴) وبسایتتان را صفحه خانگی تمام کامپیوترهایی که به آنها دسترسی دارید کنید به یک کافی نت ، یک کتابخانه ، سایت دانشگاه یا حتی خانه دوستان و آشنایان بروید و وبسایتتان را صفحه خانگی تمام کامپیوترهایشان کنید.بیشتر کسانی که با کامپیوتر کار می کنند نمی دانند چطور آن را به حالت پیشفرض برگردانند.

 ۵) آدرس سایتتان را در صفحه اول تمام روزنامه ها بنویسید صبح اول وقت به یک دکه روزنامه فروشی بروید و با یک ماژیک خوش رنگ آدرس سایتتان را در بزرگترین اندازه ممکن بر روی تمام روزنامه هایش بنویسید بطوریکه کل صفحه را بپوشاند.سپس قبل از اینکه فروشنده شما را بگیرد با سرعت هر چه تمام تر از محل فرار کنید . این کار را برای تمام روزنامه فروشی ها در دو نوبت صبح و عصر انجام دهید.

 ۶) آدرس سایتتان را بر روی تمام اسکناس هایی که خرج می کنید بنویسید به عنوان یادگاری نام و آدرس سایت خودتان را روی هر اسکناسی که می خواهید به کسی بدهید بنویسید.در اینصورت به پول علاوه بر وظیفه اعتباریش ، یک وظیفه مهم دیگر یعنی ترویج سایتتان محول نموده اید.

 ۷) تابلوی تبلیغاتی انسانی کرایه کنید این روش بسیار انحصاری و تاثیرگذار است .یک نفر را استخدام کنید که در یک خیابان شلوغ بایستد . این فرد می تواند پلاکارد که تبلیغ سایت شما روی آن است را نگه دارد و یا لباسی با نام سایت شما را بپوشد.

 ۸) سایتتان را در معرض فروش بگذارید سایت خودتان را در فروشگاه های اینترنتی با قیمتی که هوش از سر همه بپراند مثلا ۲۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان ، در معرض فروش بگذارید و دقت کنید تا همه متوجه آن شوند. به احتمال ۹۹.۹۹% کسی آن را از شما نمی خرد (چون شما اصلا قصد فروش ندارید) اما خوب اگر کسی آنقدر احمق است که برای سایت شما بیست میلیون تومان پول بدهد ، قبول کنید و یک سایت دیگر را با همین قیمت برای فروش بگذارید !

 ۹) با پوستر بزرگ تبلیغی از سایتتان به یک رویداد ورزشی بروید تصور کنید با یک پوستر بزرگ تبلیغی و با یک رنگ جیغ به مسابقه فوتبال مثل پرسپولیس و استقلال بروید و هر وقت که دوربین تماشاگران را نشان می دهد نام سایتتان را به دوربین نشان دهید. آن وقت بدون هیچ گونه هزینه ای میلیون ها نفر از وجود سایت شما با خبر می شوند !

 ۱۰) از سایت های معروف دیگر استفاده کنید در اینترنت به دنبال ویدیوهای محبوب بگردید ، سپس با یک ابزار ویرایش فایل های ویدیویی در اول فیلم ها بنویسید که این تصاویر از طریق سایت شما عرضه شده است.سپس آنها را در YouTube آپلود کنید. اگر آن ویدیو ها محبوب باشند به سرعت با تعداد بازدید کنندگان شما افزوده می شود.همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مثل Digg یا حتی همین بالاترین خودمان به تعداد زیاد ثبت نام کنید و بعد لینک خودتان را در آنها اضافه کنید و سپس با نام های کاربری خود به آنها رای دهید. استفاده از عنوان های جنجالی را فراموش نکنید. به عنوان روش دیگر می توانید در سایت هایی مثل Cloob عضو شوید و بعد از اینکه ۵۰۰-۶۰۰ نفر را به لیست دوستانتان اضافه کردید برای آنها پیام های گروهی حاوی لینک سایت خود را بفرستید. این ده راه را SiteFever در اینجا معرفی کرده بود که با اندکی تلخیص و بومی سازی ! خدمت شما عرضه شد. اما با تجربیات چند ساله در امر وبلاگ نویسی می توانیم این موارد را به آن اضافه کنم :

 ۱۱) کامنت فله ای بگذارید به سرویس های وبلاگی مثل میهن بلاگ یا پرشین بلاگ که آخرین وبلاگ های بروز شده اشان را در صفحه اول نمایش می دهند بروید و به تک تک آنها رفته و در پست آخرشان نظری مشابه این جملات بگذارید: ” سلام، وبلاگ خوبی دارید.واقعا وبلاگ تکی داری! دوست دارم به عنوان یه کارشناس نظرتو در مورد پست آخرم بدونم …” البته مهم نیست که شما در مورد پرورش زنبور می نویسید و وبلاگ ایشان در مورد کامران و هومن است !

 ۱۲) همه باید باخبر شوند که شما سایت دارید : چه بخواهند ، چه نخواهند ID یاهوی هر کسی که در اینترنت پیدا می کنید در مسنجرتان اضافه کنید.سپس روزی ۳۰۰ بار آدرس وبلاگتان را به همشان بفرستید.

۱۳) فعلا مورد سیزده ای به ذهنم نمی رسد و این مورد فقط برای رسیدن به نحسی ۱۳ نوشته شده است و هیچ قصد و مرض دیگری در آن نبوده است !!(با حفظ حقوق برای گناهکار عزیز)

۱۴) از هر غیرمعمول دیگر برای افزایش بازدیدکننده استفاده کنید این مورد را همین جوری دور همی به این مطلب اضافه کردم شما می توانید از هر غیرمعمول دیگر برای افزایش بازدیدکننده استفاده کنید شاید بپرسید کدام روش در بالای مقاله که ۱۲+۱ روش را ذکر نمودیم ؛ اصلا اگر قرار است که به ذهن همه برسد که نمی توان گفت روش غیرمعمول است حال شما اینا را مدنظر گرفته و کارهای خارق العاده ای کنید مثلا در یک سمینار پزشکی ؛ به مجری بگوید که نام وبلاگ شما را ذکر کند مهم نیست که وبلاگتان در مورد فن آوری اطلاعات است ؛ یا اینکه صد تا وبلاگ راه اندازی کنید و در همه اش یک جور پست بگذارید تا اگر هر وبلاگ بر حسب تصادف و لطف موتورجستجو ده بازدیدکننده داشت ؛ شما سرانگشتی ۱۰۰۰ بازدیدکننده در روز دارید.


کلمات کلیدی:
 
ترفندهای یک وبلاگ نویس تازه کار
ساعت ۳:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢٧  

اکثر افرادی که وبلاگ راه اندازی می کنند, یکی از بزرگترین آرزوهایشان در دنیای وبلاگ و وبلاگ نویسی این است که , وبلاگشان مخاطب زیادی داشته باشد و بعبارتی مطالب وبلاگ را تعداد افراد زیادی مطالعه کنند و بالاخره بعد از گذشت مدت زمانی نه چندان طولانی وبلاگشان معروف و مشهور شده و روزانه هزاران بازدید کننده ثابت داشته باشد.

اکثر وبلاگ نویسان چنین آرزویی دارند اما راههای نیل به این هدف در دنیای وبلاگ نویسی , یعنی داشتن مخاطب بسیار زیاد چیست؟ چگونه باید معروفیت و شهرت بدست آورد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت راه حلهای موجود برای نیل به این هدف زیاد است اما باید توجه داشت که با هر راه حلی نمیتوان محبوب شد! و شهرت بدست آورد.

راه حل اول:

تعداد از افرادی که تازه کار وبلاگ نویسی را شروع میکنند و هدف مشخصی از وبلاگ نویسی ندارند و تنها برای اینکه وبلاگ داشته باشند اینکارو کرده اند , برای معرفی وبلاگ خود به دیگران یک روش ابداعی را بکار میگیرند بدین صورت که یک متنی شبیه به این: "با سلام ‏, این اولین باره که به وبلاگتون سر میزنم باید بگم خیلی جالبه, مطالبی توپی دارین به ما هم سر بزنین" را تهیه و بعد از Copy کردن آن به لیست وبلاگهای پرشین بلاگ و بلاگ اسکای و ... یا لینکهای موجود در وبلاگهای مردم رفته و بدون خواندن حتی یک کلمه از مطالب وبلاگ! در بخش مربوط به نظرخواهی آن را Paste می کنند. بدین امید که صاحب وبلاگ از تعریف و تمجید این شخص خوشش بیاد و سری به وبلاگش بزنه. پر واضح است که چنین روشی برای رسیدن به هدف‏, نه تنها مفید و موثر نیست بلکه ممکن است حتی باعث ذهنیتی بد نسبت به چنین وبلاگ و وبلاگ نویسی شود. چرا که کافیست شخص چنین جملاتی را از شخص مزبور در وبلاگ یک شخص دیگر نیز ببیند در آن زمان مطلب نوشته شده یک Spam تلقی خواهد شد نه یک نظر!

راه حل دوم:

شخص وبلاگ نویس تازه کار , به وبلاگهای دیگران سر زده و بعد از مطالعه آن مرتب برای هر مطلبی نظر می دهد بدون آنکه نظرش مرتبط به مطلب باشد! یا سودی برای نویسنده داشته باشد. اینکار وی باعث کنجکاوی وبلاگ نویسان شده و از خود سوال میکنند که این اعجوبه دیگه کیه؟ و به وبلاگش سر میزنن تا جواب سوال خود را پیدا کنن. وبلاگهای چنین افرادی معمولا ارزش همان یکبار دیدن را دارند! خوب نتیجه اینکه این روش هم مفید و موثر نیست.

راه حل سوم:

شخص وبلاگ نویس تازه کار که کمی هم دچار اعتماد به نفس کاذب است , در وبلاگش درباره وبلاگهای معروف و مشهور یا نویسندگان آن نقد نوشته و یا حتی پا را از اینم فراتر گذاشته و به فاش کردن مسائل پشت پرده آن وبلاگ یا نویسنده ( یک یک درصد هم درست نیست ) می پردازد. در این صورت به لحاظ شهرت آن وبلاگ و یا شخص مطالب نوشته شده در این قبیل وبلاگها بعضا از وسی دیگر وبلاگ نویسان با جدیت پیگیری و خوانده می شود . اما چنین شخصی هنگامی به 100 درصد هدف خود می رسد که وبلاگ نویس مشهور و معروف در وبلاگش نسبت به چنین مطلبی اعتراض کند , چرا که با لینکی که به مطلب نوشته شده بر علیه خودش می دهد تا مظلومیت خود ثابت کند , نا خواسته تعداد زیادی بازدید کننده به آن وبلاگ می فرستد. همانطور که پیداست این روش هم دوام نخواهد داشت و بعد از چند روز مفید و میسر نخواهد بود.

راه حل چهارم:

شخص وبلاگ نویس تازه کار, سوژه ای حاشیه ساز که برای عموم مردم جامعه جذاب است را برای مطالبش انتخاب کند و روی آن جولان دهد. چنین سوژه ای میتواند مثلا گم کردن بچه ‏, دزدیده شدن آن , تظلم خواهی , فحشا و خاطرات مربوط به آن و ... باشد. در اینگونه موارد در یک زمان محدود تعداد بازدیدکنندگان یک وبلاگ بسیار زیاد خواهد شد اما بعد از فروکش کردن تب آن سوژه ‏, بازدید کنندگان وبلاگ را به فراموشی می سپارند و بازدیدهای وبلاگ کم می شود. نمونه این راه حل را اخیرا شاهد بودیم که به لحاظ حساسیت موضوع حتی بعضی از روزنامه ها هم به چنین مطلبی لینک دادند.

راه حل پنجم: 

در این روش وبلاگ نویس در وبلاگ نه چندان مهم , معروف و مشهور خود که مطالبی جالبی هم ندارد به وبلاگهای دیگران لینک داده و مدام از طریق ایمیل , PM و نظرخواهی , درخواست لینک متقابل از وبلاگها میکند. و از این حقیقت بی خبر است که لینکهای موجود در یک وبلاگ یعنی اینکه شخص وبلاگ نویس علاوه بر وبلاگ خود وبلاگهای دیگری که به نظرش برای بیننده بسیار مفید خواهد بود را معرفی میکند نه هر وبلاگی را! حتی بعضی جاها گفته می شود که شخصی اصلی وبلاگ نویس را باید از لینکهایی که در وبلاگش گذاشته شناخت نه مطالبش!  .در چنین حالتی بعضاً دیگر وبلاگنویسان در معذوریت اخلاقی قرار گرفته و شخص را در رسیدن به هدفش یاری میکنند.  

راه حل ششم:

وبلاگ نویس تازه کار مایه دار است!  طراحی قالبش را به تیمی متخصص می سپارد و با پرداخت هزینه بالا شکل زیبایی به ظاهر وبلاگش میدهد سپس از طریق تبلیغات تصویری و متنی در سایتها و وبلاگهای دیگر ( که زیاد هم قیمت بالایی ندارند ) وبلاگ خود را از بیننده تغذیه میکند. در این روش دو حالت ممکن است وجود داشته باشد: 1) مطالبش نیز به اندازه ظاهر وبلاگش مفید , به درد بخور و جالب باشند . در اینصورت به احتمال زیاد تبلیغات برای چنین وبلاگی موثر خواهد بود و بیننده های زیادی را نصیبش خواهد کرد و بعد از مدت کمی بیننده ثابت تقریبا زیادی هم خواهد داشت. 2) مطالب وبلاگ زیاد جالب نباشد و برای مراجعه کننده جذابیت نداشته باشد . در اینصورت تبلیغات موثر نیست و هزینه آن دور انداخته شده است.

راه حل هفتم:

وبلاگ نویس تازه کار از همان اول میداند چه میکند و از وبلاگش چه میخواهد و یا در وبلاگش دنبال چیست. چنین شخصی به نوشتن مطالب مفید و موثر در هر زمینه ای که توانمندی دارد , می پردازد.و به دنبال این نیست که با دوز و کلک مردم را به وبلاگش بکشاند چرا که میداند مطالبش بیینده را خواهد آورد. این قبیل از وبلاگها و وبلاگنویسان به ندرت یافت می شوند. اینها اگر به دیگر وبلاگها لینک هم ندهند به لحاظ مطالب و محتوایی که دارند لینکهای زیادی را از دیگر وبلاگها میگیرند , زیرا همانطور که گفتیم وبلاگنویسان خوب در وبلاگ خود به وبلاگهای خوب و مفید لینک میدهند نه هر وبلاگی! 

راه حل هشتم:

وبلاگ نویس تازه کار وارد باند! یکی از وبلاگنویسان معروف و مشهور شود. این باندها در در دنیای وبلاگ نویسی در موضوعات گوناگون چون سیاسی ‏, سکسی , آموزشی و ... وجود دارند . در این باندها کافیست شما مطالبی را در جهت خواسته های رئیس باند! بنویسی نه آنچه را که دلت میخواهد. وارد شدن هم به این صورت است که از رئیس باند یا دیگر اعضا برای وبلاگت یا بعضی از نوشته هایت که گلچین شده ,لینک بگیری.


کلمات کلیدی:
 
لینکهای مستقیم ثبت سایت و وبلاگ در موتورهای جستجو
ساعت ۳:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢٧  

برای معرفی وب سایت یا وبلاگ خود به پنج موتور جستجوی برتر می توانید از این لینکها استفاده کنید:

گوگل:
http://www.google.com/addurl

یاهو:
http://submit.search.yahoo.com/free/request

آلتا ویستا:
http://www.altavista.com/addurl

MSN: (متعلق به شرکت مایکروسافت)
http://search.msn.com/docs/submit.aspx

آلکسا (Alexa) وابسته به آمازون
http://pages.alexa.com/help/webmasters/#crawl_site


اما تنها معرفی کردن سایت یا وبلاگ به موتورهای جستجو (جستجوگر) کافی نیست ! 

به سه دلیل:

  • یکی اینکه ممکن است چند هفته طول بکشد تا سایت شما ایندکس (ثبت) گردد.

  • دوم اینکه ممکن است نتیجه ی دلخواه بدست نیاید.

  • سوم اینکه ممکن است حتی پس از معرفی سایت به آن موتورهای جستجو بازهم رتبه مطلوب را بدست نیاورید.


کلمات کلیدی:
 
نکات مهم برای تازه واردها و اعضا قدیمی سایت اکسین ادز Oxinads
ساعت ٢:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢٧  

دوستان گرامی که از سیستم تبلیغاتی اکسین ادز برای کسب درآمد استفاده می کنند به نکته زیر توجه کنند.

ازآنجایی که کد تبلیغات گرافیکی اکسین ادز (Oxinads) تغییریافته است. در صورتی که شما کد جدید را با کد قبلی تعویض نکنید کلیکهای انجام شده بر روی تبلیغات ثبت نخواهد گردید و این به نفع شرکت اکسین ادز می باشد. پس سریع تر نسبت به تغییر کدها اقدام فرمایید.

دوستانی که تاکنون در اکسین ادز عضو نشده اند می توانند از این لینک جهت ثبت نام استفاده کنند.

برای عضویت روی این نوشته کلیک کنید.

 

 

پیشنهاد دیگر به سایر اعضا این سایت و کسانی که می خواهند تازه در این سایت عضو شوند این است که در منوی ابزار وبمسترهای این سایت در بخش تبادل لینک و ترافیک نیز حتما عضو شوند زیرا به این طریق لینک شما در میان تمام سایتهای عضو سیستم اکسین ادز به نمایش در می اید و بازدید کننده شما به مراتب افزایش خواهد یافت.

درواقع پیشنهاد ما به شما استفاده از اکسین ادز است زیرا خود تامین کننده ترافیک و بازدید شما می باشد.


کلمات کلیدی:
 
ارسال اس ام اس از طریق وب - موبایل - - ارسال اس ام اس تبلیغاتی
ساعت ۱۱:٢٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢٧  

به سیستم ارسال اس ام اس ZiP خوش آمدید !

توسط نرم افزار و یا سایت ZipSms قادرید :

**  از طریق رایانه شخصی خود اس ام اس ارسال نمایید
**  از طریق شبکه GPRS تلفن همراه خود اس ام اس ارسال کنید
**  با هزینه کمتر برای لیست زیادی از افراد اس ام اس های تبلیغاتی ارسال نمایید
**  از طریق سایت و یا وب لاگ خود اس ام اس ارسال کنید
**  امکان ارسال اس ام اس را در نرم افزار های تولیدی خود قرار دهید (از طریق زبان های برنامه نویسی)
**  به لیست گسترده ای از اس ام اس های ادبی - طنز و اس ام اس های عاشقانه دسترسی داشته باشید

 

 


کلمات کلیدی:
 
شرایط و مقررات سایت اوکسین ادز
ساعت ۱٠:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢٦  

یکی از بهترین سایتهای کسب درآمد در ایران

جهت اطلاعات بیشتر به سایت oxinads مراجعه فرمایید

شرایط و مقررات

این توافق نامه به منظور همکاری با سیستم مدیریت تبلیغات اینترنتی اوکسین ادز می باشد. اصطلاح نمایش دهنده تبلیغات در این توافق نامه به هر شخص حقیقی و یا حقوقی که با قبول شرایط زیر در بخش " نمایش دهنده تبلیغات" سیستم اوکسین ادز ثبت نام کند، اطلاق می شود. برای استفاده از خدمات اوکسین ادز ، "نمایش دهنده تبلیغات" ملزم و متعهد به انجام کامل مفاد این توافق نامه می باشد.

کلیه نمایش دهندگان تبلیغات لازم است با تمام شرایط این توافق نامه موافق باشند. اوکسین ادز حق باطل کردن عضویت و پرداخت نکردن حساب هر یک از نمایش دهندگان تبلیغات که منطبق با این توافق نامه عمل نکنند را دارد .

اوکسین ادز هیچ گونه مسئولیتی را در قبال زیان ها و یا خساراتی که از عدم رعایت موارد زیر به نمایش دهنده تبلیغات وارد می شود، بعهده ندارد.

کلیه حقوق مالکیت این سایت اینترنتی شامل تصاویر، متون و یا هر جزء دیگری از آن،در مالکیت مدیر سایت قرار دارد و کلیه حقوق این مالکیت محفوظ میباشند.

انجام هرگونه کپی، استخراج و یا تکثیر بخشی و یا تمامی اطلاعات اوکسین ادز و یا هرگونه عملدیگری که حقوق اوکسین ادز را خدشه دار نماید ممنوع و قابل پیگیری می باشد.

نمونه هایی از سایت ها که اوکسین ادز به عنوان همکار نمی پذیرد:

سایت های اینترنتی و یا وبلاگ هایی که حاوی عکس و مطلب غیر اخلاقی باشند و یا لینک به سایت های غیر مجازی که مرتبط با مسایل جنسی هستند، داشته باشند.

سایت ها و وبلاگهایی که به هرگونه اعمال غیر قانونی مرتبطند. (مثل چگونگی ساخت بمب یا مشروبات الکلی یا چگونگی دزدی نرم افزاری ، ساخت فیلثر شکن و بروکسی )

لینک باکسهایی که حاوی عناوین و لینکهای غیر اخلاقی و غیر شرعی و مغایر با فوانین کشور ایران و بدون محتوای مناسب و مفید برای بازدیدکنندگان باشند.همچنین لینک باکسهایی که از کدهایی مانند رفرش و... استفاده می نمایند مجاز به عضویت در سیستم نیستند.

سایت ها و وبلاگهایی که مطالب مربوط به تعصبات نژادی ، قومی ، سیاسی و مذهبی را در بر دارند .

سایت ها و وبلاگهایی که به هر عنوان با قوانین و مقررات و سیاستهای نظام جمهوری اسلامی ایران منافات داشته باشند.

سایت هایی که شامل موارد تقلب و تخلف می شوند:

سایت ها و وبلاگهایی که برای افزایش کاذب تعداد کلیک از حربه هایی چون ربات ها و یا هر گونه تشویق کاربران برای کلیک بر روی تبلیغات (مانند: برای حمایت از ما کلیک کنید، روی تبلیغات کلیک کنید و...) استفاده می کنند.

کلیه افرادی که از سیستمهای رایگان وبلاگ دهی مانند بلاگفا استفاده می نمایند چنانچه اقدام به ساخت یک یا چندین وبلاگ بی محتوا کنند و یا از کلمات غیر اخلاقی در عنوان و یا مطالب وبلاگشان استفاده کنند و در آنها مبادرت به نمایش تبلیغات اوکسین ادز نمایند علاوه بر مسدود شدن آن وبلاگها از طرف سایت سرویس دهنده وبلاگ ، عضویت آن افراد هم در سیستم اوکسین ادز مسدود خواهد شد.

سایت ها و وبلاگهایی که کد تبلیغ اوکسین ادز را در پنجره های پاپ آپ ویا iframe های نامرئی به هر نحوه و شکل قرار می دهند.

سایت ها و وبلاگهایی که کد تبلیغ اوکسین ادز را در اسکریپت های مختلف(مانند صفحه سیاه) و مخفی قرار دهند و سعی در فریب سیستم از لحاظ تعداد کلیک داشته باشند.

سایت ها و وبلاگهایی که هیچ مطلبی نداشته باشند و تنها مبادرت به نمایش تبلیغات نمایند و یا برای مدت طولانی بروز نشده باشند.

اوکسین ادز هر گونه ترافیک سایت های عضو را روزانه در نظر دارد و هر گونه تقلب در افزایش آمار سایت را تشخیص می دهد. اوکسین ادز در صورت تشخیص هرگونه اقدام در جهت تقلب بلافاصله عضویت کاربر مربوطه را حذف مینماید و اوکسین ادز هیچ بدهی ای به وی نخواهد داشت.

زمان واریز پورسانت:

حداقل درآمد قابل پرداخت در ماه مبلغ 250.000 ریال می باشد.

درآمد هر عضو درروزهای 23و24و 25 هر ماه محاسبه می شود و پس از رسیدن به حد نصاب لازم ، به حساب وی واریز می گردد.در صورتی که درآمد نمایش دهنده تبلیغات در مدت یک ماه به حدنصاب قابل پرداخت نرسیده باشد، پرداخت به ماه بعد موکول خواهد شد.

سایر شرایط و مقررات:

کلیه اعضاء متعهد می شوند در جهت همکاری و جلوگیری از ضرر و زیان سیستم ، به طور همزمان از تبلیغات متنی و گرافیکی در وبلاگ یا سایتهای خود استفاده نمایند.

مطالب و زبان سایتها و وبلاگهای عضو سیستم باید به فارسی باشد.

کلیکهای ارسالی از پروکسی ها و فیلترشکن ها محسوب نخواهد شد.همچنین کلیکهای ارسالی از خارج از ایران به 2 دلیل محاسبه نخواهند شد: 1- عدم توانایی خرید محصولات تبلیغ شونده توسط افراد خارج از ایران 2- سوء استفاده افراد متخلف از آی پی های خارجی جهت ارسال کلیکهای دروغین به سیستم، که همین امر می تواند باعث ورشکستگی سیستم شود.توجه داشته باشید کلیکهای واقعی و دور از تقلب خارج از کشور برای هر کاربر معمولا کمتر از 2 درصد کل کلیکهای وی می باشد که  در واقع با توجه به پاداشها و جوایز ماهیانه به هیچ عنوان نمی تواند باعث ضایع شدن حقوق اعضاء شود.

نمایش دهنده تبلیغات موظف است مشخصات خود را از قبیل نام، آدرس، شماره تلفن و شماره حساب و نام سایت را صحیح اعلام کند و در صورت مشاهده تضاد حساب کاربری نمایش دهنده تبلیغات بسته شده و درآمد کسب شده توسط وی به نفع اوکسین ادز بلوکه می شود.

این توافقنامه ممکن است بر حسب زمان و لزوم دچار تغییرات شود.

 


کلمات کلیدی:
 
خرید از سیستم
ساعت ٤:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢٦  


کلمات کلیدی:
 
اوکسین ادز هر کلیک 800 ریال
ساعت ۳:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢٦  

اوکسین ادز هر کلیک 800 ریال

اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها

سیستم کسب درآمد وبمسترها

سیستم کسب درآمد وبمسترها

به ازای هر کلیک بازدیدکنندگان برروی تبلیغات تا سقف 800 ریال بعنوان پورسانت دریافت نمایید.همچنین با معرفی این سیستم به دیگران و عضویت آنها از طریق شما به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات آنها می شود مبلغ 50 ریال از طرف سایت به پورسانت شما اضافه خواهد شد و بدین صورت شما به یک حقوق ماهیانه و مادام العمر دست خواهید یافت. پرداخت کلیه وجوه و پورسانتها در سیستم تبلیغاتی اوکسین ادز توسط شرکت رفاه گستر جنوب به شماره ثبت 24516 تضمین شده می باشد.


کلمات کلیدی:
 
بسته یوزر باکس(هدیه ما به شماست اگر از طریق لینک ما عضو شوید)
ساعت ٢:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢٦  

در صورت عضویت از طریق لینک ما شما صاحب بسته یوزر باکس میشوید

بعد از ثبت نام ایمیل خود رو برای ارسال نرم ا افزار در قسمت نظرات بزارید تا براتون ایمیل کنم

**روش ساخت  500 یوزر bux.to
 (حداکثر یوزرى که سایت اجازه مى دهد)
  کسب درآمد
52،200 تومان در روز

فقط با نرم افزار و بدون حضور فیزیکى شما
**روش ساخت  500 یوزر CrewBux.com  
 (حداکثر یوزرى که سایت اجازه مى دهد)
 کسب درآمد
35،000 تومان در روز 
 فقط با نرم افزار و بدون حضور فیزیکى شما
پرداخت حداکثر
5
روز

**روش ساخت  500 یوزر ThinkBux.com   
(حداکثر یوزرى که سایت اجازه مى دهد)

کسب درآمد
35،000 تومان در روز
فقط با نرم افزار و بدون حضور فیزیکى شما
پرداخت حداکثر در 48 ساعت

**روش ساخت  500 یوزر Bux3.com     
(حداکثر یوزرى که سایت اجازه مى دهد)

کسب درآمد
42،000 تومان در روز
 فقط با نرم افزار و بدون حضور فیزیکى شما
**روش ساخت  500 یوزر 10Bux.net     
(حداکثر یوزرى که سایت اجازه مى دهد)

 کسب درآمد
56،000 تومان در روز
 فقط با نرم افزار و بدون حضور فیزیکى شما
**روش ساخت  500 یوزر AdsTab.com      
(حداکثر یوزرى که سایت اجازه مى دهد)
 کسب درآمد
28،000 تومان در روز
فقط با نرم افزار و بدون حضور فیزیکى شما
**روش ساخت  500 یوزر World-Bux.com      
(حداکثر یوزرى که سایت اجازه مى دهد)
کسب درآمد
46،300 تومان در روز
فقط با نرم افزار و بدون حضور فیزیکى شما
**روش ساخت  500 یوزر X3Bux.com      
(حداکثر یوزرى که سایت اجازه مى دهد)

 کسب درآمد
50،000 تومان در روز 
فقط با نرم افزار و بدون حضور فیزیکى شما

و چندین مورد دیگر

این مجموعه در جهت افزایش درآمد مجموعه دوم مى باشد.

این مجموعه شامل روش هاى که مى توانید درآمدى که یک نفر در روز بدست مى آورد از سایت هاى معرفى شده(از آنجا که سایت هاى مطمئنى هستند فقط میلیون ها کاربر ایرانى دارند) شما حداقل 100 برابر آن نفر را کاسبى کنید آنهم با نرم افزار خودکار.

که ما نحوه نقد کردن پولتان را هم را از راهى مطمئن نیز بیان کرده ایم.

مراحل کار:

الف - ساخت یوزر به تعداد دلخواه - هر تعداد یوزر که  سایت مورد نظر اجازه مى دهد (معمولا براى هر یوزر 500 زیر مجموعه مى باشد)  .

ب – قرار دادن همه یوزر ها در نرم افزار مخصوص (ورژن جدید و فارسى)

ج -  اجراى خودکار روزانه نرم افزار - فقط کافى است گزینه "شروع همه " را کلیک کنید نرم افزار خودکار براى همه یوزرها به سایت وصل شده و بنر هاى تبلیفاتى را کلیک مى کند و گزارش لحظه به لحضه را هم مى بینید . (شما تا پایان کار نرم افزار هیچ نیازى به نشستن پاى کامپیوتر ندارید.)

 

بعضی از ویژگیهای ورژن جدید این نرم افزار عبارت است از :

1 : عدم نیاز به غیر فعال کردن آنتی ویروس سیستم خود برای کار با آن

2: قابلیت کار با 13 سایت مختلف به صورت کاملا همزمان . ورژن قبلی این نرم افزار فقط می توانست با یک سایت کار کند

3: سرعت بسیار بالای این نرم افزار یکی دیگر از ویژگیهای آن می باشد . به این معنا که اگر شما بخواهید این 13 سایت را بدون استفاده از نرم افزار کار کنید مسلما باید روزانه 3 تا 5 ساعت از وقت خود را صرف کار با این نرم افزار کنید اما شما با در اختیار داشتن این نرم افزار فقط کافیست که روزانه 10 تا 15 دقیقه آن را فعال نموده و به آن اجازه دهید تا هر 13 سایت را به صورت همزمان با هم چک نماید .
4: این نرم افزار همچنین قابلیت لاگین تک تک در هر سایت را نیز داراست
5: قابلیت دیگر این نرم افزار نشان دادن مقدار درآمد کسب شده در حال حاضر و همچنین مقدار درآمدی که هر وبسایت به حساب شما واریز کرده است می باشد . به این ترتیب شما حتی نیاز ندارید که برای مشاهده اکانت خود وارد سایتها شوید
6: عدم نیاز به حضور شما برای کارکردن ، یکی دیگر از ویژگیهای این نرم افزار است
7: عدم وجود هرگونه محدودیت زمانی در کار با نرم افزار . یعنی شما می توانید در هر ساعت در روز و یا حتی روزانه چندین بار نرم افزار را فعال نمایید تا برای شما ایجاد درآمد کند
8: عدم نیاز به حضور شما برای کسب درآمد (تمام کارها را نرم افزار انجام می دهد)
9: عدم نیاز به هیچگونه هزینه دیگر جهت استفاده از این شیوه
10:تمام نرم افزار فارسى مى باشد.


کلمات کلیدی:
 
معرفی سایت nomincashout و فیش دریافتی من از این سایت
ساعت ٢:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢٦  
این سایت به ازای هر کلیک به شما 1 سنت پرداخت می کنه و حداقل پرداختشم 3 سنت به paypal و 1 دلار به alertpay هستش. خب دیگه چی از این بهتر . پس اینو از دست ندین

این سایت ایران رو تحریم نکرده است

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید


فیش دریافتی من

 


کلمات کلیدی:
 
معرفی سایت neobux
ساعت ٢:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢٦  
سایت neobux

 

قدیمی ترین و معتبرترین سایتی که در زمینه کسب درآمد به روش PTC یا همان کلیکی وجود دارد سایت NeoBux  است. این سایت با داشتن بیش از 3 میلیون کاربر بی رقیب تربن سایت حال حاضر به شمار می رود. هر کسی که در زمینه سایتهای درآمدزا فعالیتی داشته باشد با این سایت آشناست. در این مطلب قصد معرفی سایت NeoBux  را نداریم بلکه بیشتر به روشهایی که باعث افزایش درآمد در این سایت می شود می پردازیم. در ابتدا به توضیح مختصری در مورد این سایت می پردازیم برای آن دسته از دوستانی که تا به حال با سایتNeoBux  کار نکرده و یا آشنا نیستند:
این سایت فقط در زمینه تبلیغات کلیکی فعالیت می کند و پورسانت این سایت بابت هر کلیک 1 سنت است برای کلیک زیر مجموعه ها 50% پرداخت می کند که البته در صورت ارتقاع حساب این مبالغ تا 2 سنت افزایش می یابد. حداقل پرداخت این سایت 2 دلار می باشد که به آلرت پی و  پی پال قابل انتقال است. از اعتبار این سایت هم هر چه بگوییم کم است. نکته مهم و اساسی در مورد این سایت این است که به کاربران ایرانی نیز بدون هیچ مشکلی خدمات ارائه  می دهد.
حال به سراغ اصل مطلب یعنی روش افزایش سرمایه در سایت NeoBux  می رویم.
۱. شما بدون هیچ گونه سرمایه اولیه و با بالانس صفر وارد عمل می شوید.
در این قسمت شما عضو سایت می شوید و از آنجایی که توانایی بالایی در کسب زیرمجموعه ندارید فقط ۳ نفر را می توانید زیرمجموعه خود کنید. از آنجا که این سایت ۱ سنت در ازای کلیک و 0.5 سنت در ازای کلیک زیرمجموعه می دهد و روزانه ۴ کلیک دراختیار شما می گذارد درآمد روزانه شما به صورت زیر می شود.        
4 + 3*4*0.5 = 0.1$
به این ترتیب شما پس از 10 روز 100 (1 دلار) سنت خواهید داشت که می توانید 100سنت(1 دلار) را در همین سایت سرمایه گذاری کنید و با 90 سنت ۳ زیرمجموعه برای یک ماه کرایه کنید. در این صورت درآمد روزانه شما به صورت زیر می شود.
0.1 + 3*4*0.5=0.16$
شما پس از کرایه زیرمجموعه تنها پس از گذشت یک هفته می توانید مجددا زیرمجموعه کرایه کنید. در این صورت پس از گذشت هفته دوم 0.16*7 = 1.12$ خواهید داشت. در نتیجه ۳ زیرمجموعه دیگر کرایه می کنید.

به همین ترتیب درآمد شما به صورت تصاعدی رشد پیدا می کند.

 به این ترتیب اگر درآمد روزانه تان را در ۳۰ ضرب کنید ماهانه 382.2$ درآمد خواهید داشت که باز هم قابل ارتقا است و پس از گذشت ۹ ماه شما ۲۰۰۰ زیرمجموعه خواهید داشت که درآمدتان ماهانه 1320$ خوهد بود.
ممکن است بپرسید زیرمجموعه ها کرایه ای بودند و چطور پس از گذشت یک ماه کم نشدند. شما  می توانید پس از کرایه در هر زمانی قبل از گذشت یک ماهشان آنها را برای ماه دیگر تمدید کنید.
چند نکته مهم:
در نظر داشته باشید که این درآمد با فرض ناتوان بودن شما در کسب زیرمجموعه حساب شد و اگر به جای ۳ زیر مجموعه تعداد بیشتری کسب کنید به مراتب و همان طور که گفتم به صورت تصاعدی بسیار بالاتر خواهد شد.
ممکن است بپرسید چرا وقتی ۱۰۰۰ زیرمجموعه دارید باز هم باید روزی ۴ سنت کلیک کنید. جواب اینجاست که اگر شما روزی ۴ کلیکتان را انجام ندهید، روز بعد هیچ درآمدی از زیرمجموعه هایتان به شما نمی رسد که این کار برای فعال ماندن تمام اعضای سایت هست.
 
زیرمجموعه هایی که خودتان به سایت معرفی می کنید هیچ گونه محدودیتی ندارند و می توانید هر تعدادی که بخواهید زیرمجموعه داشته باشید.
 
برای اطمینان از دریافت درآمدهایتان می توانید به فروم سایت مراجعه کنید و تمام کسانی که دریافت داشته اند را هم ببینید.

برای عضویت از لینک زیر استفاده کنید:

http://www./?r=Mastersignup


کلمات کلیدی:
 
ساخت اکانت در سایت AlertPay
ساعت ٢:۳٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢٦  

برای کار با تمامی سایتهایی که در این وبلاگ معرفی میشود شما نیاز به یک اکانت AlertPay دارید. این سایت در حقیقت نقش بانک را ابفا میکند و درآمد شما که غالبا به صورت دلار است به این سایت منتقل میشود. سپس شما به راحتی میتوانید دلار خود را به ریال تبدیل کنید برای این منظور مستقیما با من تماس بگیرید. ایجاد اکانت در AlertPay بسیار ساده و بدون هیچگونه هزینه میباشد.

 

نحوه ساخت اکانت در سایت AlertPay :

قبل از هر کاری بهتره که از ف***ر شک* استفاده کنید تا آی پی شما برای ثبت نام یک آی پی خارجی باشه

بعد از ثبت نام مهم نیست که دیگه از کجا وارد میشید و دیگه نیازی به ف***ر شک* ندارید

http://uploadingit.com/download/1104599_xyxvl/U89.zip

 

ابتدا بر روی شکل زیر کلیک کنید تا به سایت مورد نظر هدایت شوید.

بر روی کلید Sign Up Now کلیک کرده تا به قسمت ثبت نام بروید.

در قسمت Choose your country یک کشور دلخواه انتخاب کنید.(کشور ایران در این لیست وجود ندارد).

در قسمت Choose your Account type گزینه Personal Starter را انتخاب کنید و روی Next کلیک کنید.

در صفحه بعد مشخصات فردی شما درخواست میشود. شما میتوانید مشخصات واقعی خود را وارد کنید و یا میتوانید این فرم را با مشخصات غیر واقعی پر کنید (در این صفحه در لیست کشورها میتوانید کشور ایران را به عنوان محل اقامت انتخاب کنید).

پس از تکمیل این فرم روی Next کلیک کنید.

در صفحه بعد آدرس Email از شما خواسته میشود که این آدرس اکانت AlertPay شما خواهد بود و برای دریافت پول از شخص دیگر و یا سایتهایی که در آنها به تجارت مشغول هستید به کار خواهد رفت. در حقیقت این آدرس Email حکم شماره حساب شما را در AlertPay دارد.

گزینه بعدی کلمه عبور (Password) است. سعی کنید ترکیبی از اعداد و کلمات را برای کلمه عبور خود انتخاب کنید. پس از آن کد امنیتی (Pin Code) اکانت از شما پرسیده میشود. این کد در هنگام جابجایی و پرداخت پول از شما خواسته خواهد شد. رمز عبور و کد امنیتی خود را طوری انتخاب کنید که حدس آن ساده نباشد و همچنین از یادتان نرود.

پس از پر کردن همه موارد روی Next کلیک کنید.

در این مرحله یک Email حاوی لینک فعالسازی برای شما ارسال میشود. شما باید وارد Email Inbox خود شده و بر روی این لینک کلیک کنید تا اکانت شما فعال شود.

به همین سادگی شما صاحب یک اکانت AlertPay شده اید و حالا میتوانید در اینترنت به تجارت بپردازید!


کلمات کلیدی:
 
به دقت بخوانید و عمل کنید
ساعت ۱:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱٦  

اول تصمیم و اراده و بعد عمل وکمی هم حوصله

حتما  تو هم عین خیلی ها میخوای از اینترنت درامد داشته باشی اما نمیدونی چطوری ...؟

اما نگران نباش  با خوندن مطالب این وبلاگ مشکلت حل میشه.

من تو این وبلاگ بهت یاد میدم  با روزی 2 ساعت کار  چجوری درامدی بالای 700000(هفتصد هزار ) تومان داشته باشی و با یکم تلاش بیشتر میتونی به 3000000 (سه میلیون  هم برسونی  ) .

واقعا  میشه از اینترنت  پول دراورد چون خودم دراوردم اینو با کمال اطمینان میگم .

خلاصه اگه سرسری از این وبلاگ بگذری کلاه بزرگی سرت رفته

.حالا میریم سراغ نحوه کسب درامد مورد نظر : هدف کار کردن در سایت های کسب درامد هست این سایت ها که به سایت های bux معروفند به مردم در قبال کلیک بر روی تبلیغات پول میدند که برای مثال هر سایت 10 تا تبلیغ دارد که باید برای هر تبلیغ 30 ثانیه صبر کنید تا به ازای هر تبلیغ 1 الی3سنتی بگیرید تعدادی از این سایت ها رو که در سایت نوشتم  جز بهترین و مطمئن ترین سایت های bux هستند اما برای این کار روزی 10 ساعت طول میکشه که برید تک تک سایت هارو رو تبلیغاتش کلیک کنید برای رفع همین مشکل یه برنامه بهتون میدم که همه سایت ها و تبلیغات رو یکجا در عرض 30 دقیقه انجام بده  دیگه چی بهتر از این ؟

 

وسایل مورد نیاز:

1: داشتن کامپیوتر شخصی

2: دسترسی به اینترنت(  dial up هم کافیه منم با dial up   کانکت میشم)

3:بلد بودن معنی 30 یا 40  کلمه انگلیسی  ( که با خوندن این مطالب یاد میگیرید)

4 : روزی 2 ساعت وقت اگر هم ADSL باشه 20 دیقه

 

مراحل کار :

1:داشتن حساب بانکی الرت پی

2: ثبت نام در سایتهای معرفی شده( با ترفندی که یادتون میدم در 100 سایت در عرض 2 ساعت ثبت نام میکنید. نیازی نیست زبانت خوب باشه  دونستن چندتا لغت  که بهتون میگم کافیه)

3: دانلود نرم افزار و پلاگین ها

4: اجرای روزانه نرم افزار

 

 ابتدا یک حساب بانکی alert pay باز کنید تا پولی که از سایت ها کسب میکنید به alert pay بریزید خوب حالا میریم سراغ ساخت اکانت در الرت پی :

خوب اول از همه این نکته رو عرض کنم که سیستم امنیتی alert pay نمیزاره که از ایران اکانت بسازیم چون ip طرف رو شناسایی میکنه و وقتی از ایران در الرت پی حساب باز بشه در عرض 3 الی حد اکثر 7 روز حسابتون بسته میشه و هرچی پول توش باشه همش از بین میره اما نگران نباشید فکر اینجاشم کردم  برای رفع این مشکل باید یک برنامه ip changer داشته باشین که ای پی شما با یه فرد کشور دیگه عوض بشه حالا میریم سراغ برنامه :

این برنامه ای که معرفی میکنم جز بهترین و قوی ترین برنامه های تغییر ای پی و فیلتر شکن هست که نحوه کار با اون بسیار ساده و راحته و دارای سرعت بی نظیر و امکانات فوق العاده هست که این برنامه میتونه ای پی شما با بیشتر کشور های جهان که مهمترین اون امریکا هست عوض کنه و همچنین یکی دیگر از امکانات برنامه این که میتونید از قسمت option کشور مورد نظرتون رو انتخاب و تغییر ای پی بدین دیگه چی بهتر از این؟ حالا میریم سراغ دانلود برنامه :

دانلود برنامه mask surf pro

یابرنامه ای راحت تر و بهتر که آی پی شما رو به Palo Alto United States تغییر می دهد

دانلود برنامه Genealogy U8.8 

وقتی برنامه رو اجرا کردید در tesk bar پایین صفحه ظاهر میشه

ابتدا ایکون برنامه به رنگ قرمز در میاد کمی صبر کنید تا رنگش ابی بشه به محض این که تغییر رنگ داد برنامه تغییر ای پی میده

برای دیدن منوی برنامه روی برنامه right click کرده تا منوی برنامه نمایان بشه

برای این که ببینید موقعیت شهری و کشوریتون که باهاش تغییر ای پی دادین روی privacy test و برای تغییر ای پی مجدد روی change ip false کلیک کنید

این نکته رو بگم برنامه تا 15 روز برای شما free هست یعنی بعد 15 روز دیگه کار نمیکنه البته نگران این قضیه نباشید چون در حال حاضر  کارمون راه میندازه بعدشم  باید   بخرید  که معرکه است هم سرعت اینترنتتون یه نمه  بالا مبره هم  خیالتون راحتتره  البته باید ماهی 2000یا3000 تومان بابتش پول بدید  ولی ارزش داره بعدشم شما الان دیگه داری پولدار میشی ..... )( البته رایگانشم تو اینترنت هست که  اکیدا توصیه می کنم دنباش نرید  )

در ضمن اینم بگم بهتره ip کشوری که میخواین باهاش عوض کنین با امریکا عوض کنید

 حالا در حالی که برنامه تغییر ای پی اجراست به alert pay برید و اکانت بسازید

روش ساخت اکانت در الرت پی :

1. وارد سایت  www.Alertpay.com  شوید.

2.در صفحه اصلی روی گزینه sing up کلیک کنید تا وارد صفحه بعدی شوید 

3.در قسمت choose your country کشورتون رو هرچی زده دست نزنید حالا میتونه یا امریکا باشه یا المان یا هرچی دیگه چون وقتی از ip changer استفاده میکینید ای پی تون عوض میشه دیگه

4.در قسمت choose your account type گزینه personal pro رو انتخاب کنید

5.روی NEXT کلیک کنید تا به صفحات (مشخصات فردی و فنی) وارد شوید.

مهم نیست که چی وارد میکنید فقط مهم اینکه از کشور ایران نباشید و یه اکانت داشته باشید 

اسم کوچیک  :First Name  

 فامیلی   :Last Name  

ادرستون یه چیز الکی بزنید   :Carl of Ossietzki road 51 02828 Goerletz

ادرس دومیتون که نمیخواد این قسمت رو پر کنید  :Address Line 2

در اینجا یه شهر مطابق کشوری که در  choose your country بود باید بزنید برای پیدا کردن موقعیت شهریتون به قسمت privacy test در برنامه رفته تا شهرتون رو پیدا کنید :City / Town

 به این قسمت ها دست نزنید   : Region & Country 

در اینجا باید کد پستی تونو بزنید مثلا بزنید 12345  12345 : Postal Code

در اینجا باید تابعیت خودتان را انتخاب کنید می تونید ایران رو بزنید   : Country Of Citizenship

در اینجا یه شماره تلفن الکی بزنید باید بدین صورت بزنید 0000-123-888 (4رقم اخرو تغییر بدید  )   : Home Phone

این قسمت هارا لازم نیست پر کنید  :  Mobile Phone & Work Phone

در اینجا شغلتان را بزنید  :  Occupation

در اینجا تاریخ و سال تولدتان را بزنید  :  Date Of Birth

حال بعد از اتمام همه اینها next رو بزنید

 در اینجا ایمیلتون رو وارد کنید:  Email Address  

نکته : برای امنیت بیشتر بهتره یه ایمیل جدا گونه مخصوص الرت پی بسازید سپس اون ایمیل جدید رو اینجا بزنید 

در اینجا تکرار همون ایمیل رو بزنید  : Re-enter Email Address

در اینجا یه پسور واسه خودتون بزنید  : Password

در اینجا تکرار پسوردتون رو را وارد کنید  : Re-enter Password

در این قسمت یه pin code وارد کنید که این کد باید بین 4 تا 8 عدد باشد :  Transaction PIN

تکرار pin را وارد کنید  : Re-enter transaction PIN

توجه داشته باشید این Transaction PIN یک کد بسیار مهم است به طوری که مثلا اگه بخواید از سایتهای bux پول به alert pay واریز کنید باید این کد رو هم در اون موقع وارد کنید پس فکر نکنید این کد الکیه

در این قسمت به سوال جواب برای خودتون ایجارو پر کنید   : password recover     

این برای پسوردتان هست  : Security Question & answer 1#

و این یکی برای پین کد  :  Security Question & answer2#  

توجه داشته باشید اگر مثلا یه زمانی پسورد و کد بانکی خود را فراموش کردید و از سیستم امنیتی alert pay  پسورد تونو درخواست کنین باید Security Question & answer  رو که در هنگام ساخت اکانت پر کردید رو اونجا وارد کنید تا alert pay واقعا بفهمه که شما صاحب واقعی اکانت هستین

در این قسمت به چیزی دست نزنید  :  third party

در اینجا حروفی رو که میبینید در اون زیرش تایپ کنید  : word verification

این قسمت رو هم تیک بزنید  :  user agreement

و در پایان روی گزینه REGISTER کلیک کنید و منتظر بمانید تا ایمیلی حاوی لینک فعال سازی برای شما ارسال گردد. سپس اکانت خود رو فعال کنید.  

این نکته رو هم بگم در الرت پی بیشتر از 300 دلار نریزید چون limit میشه یعنی پولتون ار بین میره پس نزارید به 300 برسه یعنی تا اومد به 300 برسه برید تبدیل به تومان کنید چون انقدر در اینده از این سایت ها پول کسب میکنید که از حد 100 دلار در روز هم میگذره البته با تلاش و زحمت

شاید به خودتون بگید من چطوری میتونم پولم رو از الرت پی به تومان تبدیل کنم و اونو برداشت کنم خوب همون طور که گفتم فکر همه جاشو کردم برای این کار به یکی از  این سایتها میرید و الرت پی شما رو به تومان تبدبل میکنه سپس به حساب بانکی تون واریز میشه البته فعلا با این سایت ها کاری نداریم ولی برای اطمینان بیشتر بهشون نگاه بندازین اینم سایتها :

http://www.drsrs21.blogfa.com/

http://www.ydc.ir/alertpay.asp

  حالا میریم سراغ مرحله بعدی یعنی سایت هایbux   

نکات لازم قبل از رفتن به سایتها:

 1.  اگه سایتی ازتون اسم و فامیلی خواست یعنی : first name & last name باید با همون اسم و فامیل  تو ALERT PAY مطابقت داشته باشه این نکته رو هیچ وقت فراموش نکنید

2. اگر در همه سایت ها با عبارت  Alertpay E-mail Address For Payments یا Payment E-mail مواجه شدید همون ایمیل مخصوص alert pay تون رو وارد کنید

3. در همه سایت ها کشورتون رو  usa یا unitet states بزنید

  4. اگه سایتی ازتون شهر خواست بزنید   los angeles ویا هر چیز دیگر و اگه ازتون ایالت خواست یعنی state بزنید california فقط هرچی میزنید شهر و ایالت منطبق باشن

5. اگه سایتی ازتون ادرس خواست یه چیز الکی بزنید یا اگه zip postal code خواست بزنید 12345

6.  در همه سایت ها به کادر referrer دست نزنید اون اسمی هم که توش هست     rasoolbarooj اسم منه یعنی نام معرفتون هست اگه تو بعضی سایت ها در اون کادر چیزی نوشته نشده بود نام rasoolbarooj  رو معرفی کنید خیلی ممنون میشم این لطف رو در حق من بکنید و زیر مجموعه من شوید  این کار به نعفتون هم است چون اگر زیر مجموعه من باشی اپدیت پلاگین ها رو واست میل میکنم  و از این بابت خیالتون راحته  . 

7. بهتره usaer name pass word تون رو در تمام سایت ها یکی بزنید تا هم راحت تر باشید و هم سریع تر و هم اینکه باعث میشه در user password اشتباهی رخ نده(بهتر که چه عرض کنم  لازمه واجب اصلا )

8. هیچ وقت دوبار در سایت عضو نشید مثلا اگه بخواید در یک سایت چند بار اکانت بسازید و زیر مجموعه خودتون بشید چون سیستم امنیتی سایت ip شمارو چک میکنه و اگه ببینه زیر مجوعه خودتون شدید اکانت تون رو block میکنه وهرچی توش پول باشه از بین میره حتی انقدر سیستم امنیتی سایت ها قوی هست که برنامه تغییر ای پی هم نمیتونه اونارو فریب بده پس ریسک نکنید و حواستون باشه .(رعایت شماره 7 از اشتباه سهوی هم جلوگیری میکنه )

فکر کنم وقتی تعداد سایت هارو ببینید به خودتون میگید مگه من دیونم بیام 50 ساعت تو همه سایت ها ثبت نام کنم در صورتی که اینطور نیست  با نرم افزار( AiRoboForm)  (نرم افزا فرم پرکن )تو همه سایت ها ثبت نام کردم برای هر سایت حدود 1دقیقه وقت میگیره  پس تنبلی نکنید حتی اگه 300 تا سایت هم بود من تو هموشون به دلیل اعتمادی  که به این کار دارم بازم ثبت نام میکردم چون اگه واقعیت این کارو با چشم خودم ندیده بودم هرگز نمیومدم وب بسازم و این مطالب رو اینجا بزارم

اینم بگم وقتی تو سایت ها عضو شدید دیگه خیالتون راحته چون دیگه بقیش وظیفه برنامه هست که در عرض 30 دقیقه همه سایت هارو تبلیغ میکنه 

سایت هایی که میبینید جز بهترین و معروف ترین سایت هایی هستند که تعداد زیادی ایرانی هم در اونا کار میکنن

فکر کنم تمام نکات لازم رو گفتم حالا وارد سایت ها شوید

نحوه استفاده از برنامه Roboform

 Download Roboform Link 1

 Download Roboform Link 2

آموزش Roboform

برای اجرای برنامه برید به Start>All programs>AI Roboform>TaskBar Icon بعد از کلیک روی TaskBar Icon در قسمت پایین تسک بار ویندوز (کنار ساعت) آیکن سبز رنگی ظاهر می شود ، روی آن کلیک راست کرده بعد Identities>New را انتخاب کنید بعد از آن پنجره ای باز می شود که باید در قسمت Identity Name نام خود را وارد کنید بعد روی Ok کلیک کنید بعد از کلیک روی ok پنجره ای دیگر باز می شود که حاوی 7 فرم در 7 قسمت می باشد می باشد که شما با باز کردن هر کدام اطلاعات خواسته شده را تا آخرین بخش وارد کنید(در هنگام پر کردن فرم ها مواردی را که نمیدانید خالی بگذارید)بعد از کامل کردن فرم ها در قسمت بالا دکمه Save & Close را فشار دهید.بعد از اتمام کار در اینترنت اکسپلورر در قسمت toolbar دکمه هایی را مشاهده می کنید که مربوط به نرم افزار می باشد برای پر کردن فرمی در یک سایت شما باید روی دکمه ای که اسم شما نوشته شده است کلیک کنید تا فرم به صورت اتوماتیک پر شود.

 

نکته: از roboform فقط در اینترنت اکسپلورر و فایر فاکس(برای استفاده در فایر فاکس باید نسخه سازگار با آن را دانلود کنید) می توانید استفاده کنید

فواید عضویت شما توسط لینک ما این است که همه به صورت کاملا رایگان به پلاگین ها دسترسی خواهید داشت هم اینکه بهترین و مطمعن ترین سایتها را ثبت نام خواهید کرد. 

وقتی وارد صفحه اصلی سایت شدید register یا sing up رو بزنید

 

http://www./?r=Mastersignup

http://nomincashout.com/?ref=Mastersignup

http://www.visit4cash.net/index.php?ref=mastersignup

http://osoclick.com/?r=mastersignup

http://cafebux.com/index.php?r=mastersignup    

 

http://www.buxclick.ic.cz/register.php?r=mastersignup

 

http://www.buxclick.ic.cz/register.php?r=mastersignup

 http://bestnewbuxto.info/?r=mastersignup

http://econ-business.com/?r=mastersignup

http://kinbux.com/index.php?ref=mastersignup

http://www.fluffybux.com/?r=mastersignup

http://cashnbux.com/?r=mastersignup

http://buxjunction.com/?r=mastersignup

 

لیست سایتهای جدید اضافه شده به مولتی کلیکر بخش اول به همراه پلاگینهای  4/2009 مربوط به سایت 

برای حسن نیتمون این 156 پلاگین رو برای شما به اشتراک گذاشتیم

دانلود پلاگینهای به روز شده تا تاریخ

all 156 plugins + multiclicker + 2009/5

این فقط 156 تا پلاگین از 718 پلاگین موجود میباشد

باز برای تاکید اگر زیرگروه ما شوید به صورت کامل رایگان پلاگینها برای شما ایمیل میشود تا شما هم برای خودتان زیرگروه بگیرید

نحوه ثبت نام در این سایتها تقریبا مشابه است و  می توانید آموزش تصویری آن را در اینجا مشاهده نمایید.

نکته بعد برای ثبت نام سریع در این سایتها میتوانید از نرم افزار پر کننده اتوماتیک فرم ثبت نام ان سایتها  را از اینجا دانلود کرده واستفاده کنید.

ونکته آخر  : پلاگینها(قفل شکنهای)این سایتها که بعد از مدتی به روز میشوند برای دریافت پلاگینهای جدید در صورت تغییر و پشتیبانی از ثبت نام شما حتما بایستی کلمه signup2site را در قسمت Referrer  درج شده باشد .در صورت عدم درج آن شما به صورت دستی وارد نمایید.در این صورت شما میتوانید با وارد کردن ایمیل و نام کاربری خود در قسمت نظرات بصورت خصوصی یا در قسمت تماس با ما پلاگینها(قفل شکنهای)به روز شده  و همچنین سایتهای جدید در این زمینه رو در ایمیل خود دریافت کنید.

 

برای اجرا هم  میتونید داخل پوشه مولتی کلیکر  روی فایل Multiclicker.jar   دبل کلیک کنید. 

خداییش هیچ جا نمیتونید این نسخه نرم افزار که اخرین version هستش که اونم اگه پیدا کنین داخلش فقط 10 تا سایت هست در صورتی که من خودم این برنامه رو کامل تر کردم و داخلش 15 تا سایت دیگه اضافه کردم برید حالشو ببرید  

کار با نرم افزار هم خیلی راحته حتی زبان فارسی هم داره که میتونید از منوی setting زبان برنامه رو فارسی کنید حالا در مورد کار با نرم افزار هم توضیح میدم تا اشتباه نکنید :

وقتی نرم افزار رو اجرا میکنید روی گزینه add که به شکل + هستش رو بزنید حالا سایت مورد نظر رو انتخاب کنید سپس next و بزنید ودر قسمت بعد user name pass word خودتون رو بزنید خوب next رو بزنید از این قسمت به بعد بهتره به چیزی دست نزنید خوب پس تا اخر next بزنید و سپس finish رو بزنید حالا میبینید که نرم افزار شروع به کار بر روی تبلیغات اون سایت مورد نظر میکنه خوب حالا برید دوباره add رو بزنید و سایت هایی که توش عضو شدین رو انتخاب کنید و همین طور ادامه دهید

نکات :

1. بعد از اتمام add کردن تمام سایت هایی که توش عضو شدین و اتمام کار نرم افزار پولی از هر سایت کسب کرید رو میتونید در قسمت موجودی balance ملاحظه کنید

2. وقتی برنامه رو میبندید add list تون پاک نمیشه که یکی از بهترین ویژگیهای این نسخه از نرم افزار هست یعنی وقتی فرداش خواستین برنامه رو باز کنید به محض باز کردن نرم افزار شروع به کلیک کردن بر روی تبلیغات سایت ها میکند که دیگه لازم نیست برید 1ساعت سایت هارو add کنین

3. در کنار گزینه add یک گزینه به نام remove - هست که سایت مورد نظر رو از add list تون پاک میکنه پس هیچ وقت سایتی رو remove نکنید اگه هم کردین دوباره میتونید add کنید

 4. اگه در هنگام اجرا برنامه در اتصال به 1 یا 2 تا سایت مشکلی به وجود اومد یا مثلا نتونست رو تبلیغات کلیک کنه ویا هر مشکل دیگه شما بهش شک کردین فقط کافیه دوباره start یا start all رو بزنید تا دوباره نرم افزار  سایت مورد نظر رو چک کنه تا از این بابت خیالتون راحت شه این نکته رو باز تکرار کردم تا خیالتون کملا راحت شه

5.   نکته مهم: بعضی اوقات وقتی برنامه رو اجرا میکنید وقتی دقت کنید میبینید بعضی سایت ها مانند: BluePower click یا bux3 در ظاهر کار نمیکنن ولی وقتی روشون کلیک میکنید میبینید که دارن کار میکنن دلیلش هم این که چون تعداد تبلیغات این سایت ها زیاده به عبارتی سنگین هست برنامه این طوری نشون میده پس نگران این نباشید

یه نکته خیلی مهم دیگه رو هم بگم اینکه بعضی اوقات مثلا وقتی میرید برنامه رو اجرا میکنید سایت کسب درامد رو مثلا برای یه سایت انجام نمیده که با نوشته stop-modif یا stop-connect یا stop-server مواجه میشین این با چنین نوشته ای مواجه شدین یه بار دیگه اون سایت رو start کنید اگه مشکل رفع نشد یعنی سایت مورد نظر در حالت update یا تعمیر هست که در عرض 24 تا 72 ساعت اینده سایت دوباره راه اندازی میشه و دوباره با خیال راحت شروع به کسب درامد از اون سایت میکنید البته خیلی به ندرت پیش میاد چون همه سایت ها تعمیراتشون رو قبلا انجام دادن و برای اطمینان خاطر این نکته رو گفتم 

                                       در کل نگران هیچی نباشید

از الان این کارو شروع کنید میتونید مطالب منو کپی کنید(باکمی تغییر : تا گوگل اونو جز سایتهای بلوکه شده به حساب نیاره  و تو سرچاش نشون بده ) و یه وبلاگ مثل من بزنید که ساختن یک وبلاگ در عرض 5 دقیقه بیشتر طول نمیکشه که میونید برای ساختن وبلاگ رایگان به سایت http://www.blogfa.com برید و لینک زیر مجوعه خودتون رو جای لینک های من بزنید که میتونید لینک زیر مجموعه گیریتون رو در سایت ها وقتی login کردید به قسمت my stats یا my account بروید که در اونجا تمام مشخصات فردی و فنی شما اونجا هست از جمله مشخصات . زیر مجموعه های شما . لینک زیر مجموعه گیری شما . موجودی . اپگریت و ....

یادتون باشه حتما زیر مجموعه پیدا کنید تا درامدتون به طور باور نکردنی افزایش پیدا کنه به این صورت هست اگه زیر مجموعه شما از روی یک تبلیغ 1 الی 3سنت در بیاره 50%تا 100% این مقدار پول هم به شما پاداش داده میشه این باور غلط رو از ذهنتون دور کنید که اگه مثلا زیر مجموعه شما 5 سنت در بیاره 2.5 سنت به اون برسه 2.5 هم ماله شما نه اینطور نیست بدیین صورته که اون اگه 5 سنت در بیاره اون 5 سنت ماله خودشه و 2.5  الی 5سنت هم جداگونه به شما پاداش داده میشه یعنی 50% الی 100% مبلغ

سایت های bux امکاناتی از جمله اپگرید و خرید زیر مجموعه از خود سایت را در اختیارتون میزارند مثلا upgrade میتونه شمارو جز افراد خاص یا افراد طلایی (premium member) کنه که مزیت های برتری نسبت با افراد معمولی (standard member ) داره که این مزیت ها عبارت است از : 1.پولی که از بابت کلیک بر روی تبلیغات به دست میارین 2 یا 3 برابر شه 2.تعداد تبلیغاتی که باید روشون کلیک کنید بیشنر میشه 3.پولی که از بابت زیر مجموعه هاتونم به دست میارید افزایش پیدا میکنه 4. وقتی پولتون رو از سایت میخواید برداشت کنید بین 1 تا 48 ساعت کاری بهتون پرداخت میشه که یکی دیگه از برتری هاش هست چون که برای افراد معمولی برای پرداخت پولشون بین 2 الی 5 روز کاری یا شایدم بیشتر صورت میگیره خوب حالا میریم سراغ نحوه اپگرید کردن : برای این کار باید مبلغی به سایت بپردازید که باید از الرت پی پرداخت کنید تا شمارو به مدت یک سال up کنن قیمت پرداخت هم در سایت ها با هم فرق داره پس به این نتیجه میرسیم حتما خودمون رو اپگرید کنیم تا درامدون به طور باور مکردنی افزایش پیدا کنه پس وقتی از سایت ها پول دریافتی تون رو به الرت پی ریختین از اون مبلغ صرف up کردن سایت مورد نظر خود شوید

یک نکته خیلی مهم 2-3 تا از سایت ها برای دریافت پولتون بیشتر از 10 روز کاری طول میکشه تا پولتون رو بدن بنابر این حتما خودتون رو در این سایت ها up کنید تا پولتون رو در عرض 1 تا 48 ساعت پرداخت کنن البته اینم بگم نمیخواستم این 2-3 تا سایت رو در وبم بزارم ولی چون دیدم درامد فوق العاده ای میشه ازشون کسب کرد گفتم حیفه که نگذارمشون اینجا

بازم بهتون میگم وقتی از سایت ها پولتون رو دریافت کردید حتما خودتون رو up کنید

خریدن زیر مجموعه هم یکی دیگر از امکانات لذت بخش سایت هاست که مثلا میتونید از سایت مورد نظر 10 زیر مجموعه به مدت 1 ماه به قیمت 3دلار کرایه کنید که برای خرید هم باید از الرت پی اقدام به خرید ازشون کنید قیمت ها هم در سایت ها با هم فرق دارن

 وقتی میخواستید پولتون رو از سایت ها به الرت پی بریزید به قسمت my stats یا my account بروید و به قسمت balance information یا Withdraw/Convert  برید (همون جایی که موجودیتون رو در سایت زده) و cash out کنید که بعدش Convert to Cash via AlertPay رو بزنید و وقتی میخواستید الرت پی رو به تومان تبدیل کنید به این سایتهی ایرانی که خیلی هم مطمئن هستند برید :

 http://www.drsrs21.blogfa.com/

http://www.ydc.ir/alertpay.asp

 پلاگین ها:

اگر  بخواهید نرم افزار با سایتهای بیشتری کار کند با پلاگین هر سایت را دانلود کرده ودر نرم افزار قرار دهید. 

زمانی که شما این نرم افزار را دانلود کرده و اجرا کنید  سایتهای محدودی در خود این نرم افزار وجود

دارد.اما شما میتوانید سایتهای بیشماری رو به این نرم افزار اضافه کنید.شما اول درسایتهای

 معرفی شده ثبت نام میکنید

بعد این فایل را از پایین  دانلود میکنید

دانلود پلاگین http://www.2shared.com/file/5582885/5c42d46/plugins.html

 وبا  نرم افزار win rar از حالت زیب خارج میکنید و فایل موجود را copy کرده

 و وارد پوشه نصب شده نرم افزارmulticlicker  می شوید( وقتی نرم افزار کسب درآمد را دانلود میکنید به صورت زیپ دانلود میشه که اگه شما نرم افزار رو از حالت زیپ در بیارید داخل پوشه که برید فولدری به نام پلاگین داره که این فایلها رو داخل اون پوشه دانلود میکنید.) 

وداخل پوشه نرم افزار. پوشه plugins را باز میکنید و فایل انتخاب شده

رادر آنجا paste میکنید.حدود یک ساعت بعد ( یا بعد از یکبار ریست کردن کامپیوتر) زمانی که نرم افزار را اجرا

میکنید و add <آدمک با علامت بعلاوه سبز رنگ>را بزنید خواهید دید که

 اسم سایت وارد لیست شده و میتوانید با انتخاب آن  ,یوزرنیم و

پسوردتان را واردکرده وبا زدن چند next آن را به سایتهای این نرم افزار اضافه کنید.}

     حالا فقط روزی چند بار نرم افزار و فعال کنید و پولتون پارو کنید

اگه مشکلی هم داشتین در قسمت نظرات مطرح کنید من در همیشه در خدمتم 

 

 


کلمات کلیدی:
 
قرار دادن کد کلمات کلیدی درصفحه برای ثبت در جستجوگر ها
ساعت ۱٢:٤٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۳  

با سلام

کدی که امروز به شما معرفی می کنیم با احتمال بسیار زیاد، مورد نیاز سایت یا وبلاگ شما است. مگر آن که مایل نباشید موتور های جستجو سایت یا وبلاگ شما را شناسایی کنند که بعید می دانم این طور باشد! این کد یک سری کلمات کلیدی را برای صفحه ی شما تعریف می کند که در صورتی که چنین کلماتی در موتور جستجوهای مختلف مثل گوگل جستجو شوند، سایت یا وبلاگ شما جزء نتایج خواهد بود. حال با افزایش رتبه ی خود را در این جستجو گر ها می توانید بازدید خود را افزایش دهید.

عمل کرد کد در مرورگرها (نرم افزار های تماشای سایت)

نگارش مرورگر عمل می کند/نمی کند
7.0 Internet Explorer عمل می کند
3.0 Mozilla Firefox (beta) عمل می کند
9.0 Netscape عمل می کند

جهت استفاده کافی است کد زیر را با تغییراتی که در ادامه آموزش داده خواهد شد، در سایت یا وبلاگ خود اعمال کنید.

نکته ی بسیار مهم: حتما کد زیر را بعد از تگ <head> کپی کنید.

 

 

<meta name="keywords" content="کلمات کلیدی">
<meta name="description" content="توضیحات صفحه">

 

 

به جای عبارت کلمات کلیدی، واژه هایی را بنویسید که به سایت یا وبلاگتان مربوط باشد و فکر می کنید که بازدید کنندگان آن را جستجو می کنند. توجه داشته باشید که استفاده از کلمات بسیار زیاد و نا مربوط، هیچ تاثیری در ثبت سایت یا وبلاگ شما در جستجوگرها ندارد. چون آنها علاوه بر کلمات کلیدی، سوژه های بسیار زیادی را ملاک جستجو قرار می دهند.
همچنین به جای عبارت توضیحات صفحه، یک توضیح در مورد صفحه ی مورد نظر خود و در حدود دو سطر بنویسید تا در هنگام نمایش نتایج، نشان داده شوند.
توجه: کلمات کلیدی را با , از هم جدا کنید.
 
یه نمونه برای استفاده
 
 

<meta name="keywords" content="

دانلود , دانلود نرم افزار موبایل , سایت موبایل , ایرانسل , شرکت مخابرات سیار ,نقشه تهران برای موبایل , معرفی گوشی موبایل , هک بلوتوث برای موبایل , دانلود,زار موبایل , گوشی موبایل , نوکیا سری ۶۰ , نوکیا سری ۶۰ ورژن ۳ , نوکیا سری ۸۰ ,سری ۹۰ , تم نوکیا , بازی نوکیا , کد مخفی نوکیا , نوکیا , نرم افزار سونی اریکسون, تم سونی اریکسون , زنگ موبایل , آهنگ سازی موبایل , سیمبیان , پالم , پاکت پی سی, موتورلا , بنکیو زیمنس , سامسونگ , اس ام اس , عکس اس ام اس , تبدیل ۳gp , کلیپصوتی موبایل , کلیپ تصویری موبایل , بازی جاوا موبایل , بازی ngage , محافظ صفحهنمایش , uiq , mobile , nokia , sony ericsson , samsong , imate , palm , pocketpc , motorola , siemens , sms , 3gp , irancel , amr , ringtone , symbian ,Nseries , n70 , n73 , n80 , n90 , n91 , n93 , n95 , 6620 , 6260 , 6670 , 6630 ,6600 , 3600 , 3620 , 3650 , 3230 , 3660 , 7610 , 7650 , 6680 , 6681 , 6682 ,5500 , E60 , E61 Siemens SX1 , P800 , P910 , P900 , P910I , K700 , S700 , T630 ,K750 , T610 , W800 , W810 , W950 , W900 , W850 , W830 , W710 , W700 , W600 ,W550 , W300 , RazR , SLVR , V3 , V3i , V3x , V3c , L6 , L7,ماهواره ,استارست ,اسکای,استرانگ ,ست ,کامپیوتر ,نرم افزار ,بازی ,موبایل ,نوکیا, سونی اریکسون, سامسونگ,گوشی, ماهواره, دانلود, dvb, جدید, نرم, های, افزار, استارست, progdvb, برنامه,کانال, کد, softcam,رسیور, کردن, فرکانس, آموزش, starsat, tps, برای, کانالهای, باز,gbox, sharing, کارت, key,abc.mihanblog, استرانگ, mct, wincsc, جدید, مولتی,skynet, دیش, استار, آفلاین, کدهای, dcw, نصب, ویژن, فرکانس, از, آپگرید, اینترنت,پچ, نوکیا, ۵۵۰, و, در, پلاگین, با, keys, s2emu, ها, ۲, sky, های,spice,mytheatre, هاتبرد, شبکه, card, سافتکم, ای, فلش, prog, for, سایت, star, جدیدترین,۱۹۰, کارت, اموزش, کد, strong, کانال, فایل, کدهای, لودر, ریسیور, download, به,کردن, ست, ویندوز, ۹۵۰۰, ماهوارهای, skygrabber, humax, موبایل, سوپر, ۴۶۲۰, تنظیم,انواع, ۲۰۰۶, cardsharing, skystar2, tv, ورژن, فیلم, فرکانسهای, sr-x5d, 150,هایتک, کانالهای, ماهوارها, نقشه, srt, multivision, fastsatfinder, view, vplug,سامسونگ, اسکای, platinum, 220,سایت دوستیابی blackmoor.ir , قیمت, ایرانی, رسیور,فایندر, کامل, کاون, viaccess, روش, آخرین, قانونی, skystar, rapidshare, نحوه,software, بهترین, بی, plugin, لیزر, sat, code, hotbird, x5, twinhan, مدار, مکس,kaon, کامپیوتر, dvbdream, آهنگ, جدیدترین, کاون, gboxfriend, سافت, وی, ال, فارسی,آنتن, کم, دی, altdvb, and, bin, upgrade, طریقه, افزارهای, تبدیل, سایت, xp, loder,برای, ۹۹۵, ساخت, v, جهت, keygen, بی, ان, رمز, پخش, پلی, dorcel, قفل,http://abc.mihanblog.com,elecard, اخبار, رسیورهای, aes, گوشی, پلاگین, استفاده, لیست, ۴۶۲۰ii, تنظیم,startrack, ترفندهای, canal, channel, معرفی, دیش, dreambox, 1.27, دو, metabox,pdf, ریزی, سونی, nokia, کامپیوتر,abc, ویندوز, اپگرید, باکس, softcam.key, turksat,ورد, سونی, polsat, رایگان, &, پروگرام, visionplus, lnb, کارتی, کرک, php, sms,opensky, polsatauto.exe, خرید,۲۰۰, flash, کارتهای, درباره, آپدیت, عکس, open,saftcam, grabber, اریکسون, ۳/۳۳/۸, crack, چگونه, شرح, مدل, فرمت, دیجیتال, ماهوار,۱/۲۵, فرکانسهای, wincsc.cfg, pid, digiturk, استیشن, box, مادر, استارتراک, مجانی,آپگرید, w6, ترکست, کتاب, ۴۶۱۰ii, سوپرمکس, کنترل, کار, مخفی, تلفن, x5d, theme,راه, دوربین, بازی, ی, ۱۱۰۰, pelatinum, دریافت, تکنوست, showtime, انجمن, یاهو,file, چند, studio, افزاری, را, قانونی, data, ریسیور, اطلاعات, d, ملودی,ماهوارهای, ۲/۷, track, سخت, مرکزی, هند, ۳۵۸, emu, اینترنت, نت, ۱, شده, سگا, mr,فایل, forum, plus, تعمیر, ایکس, ۱۸۰۰, new, manna, lazer, شبکه, تخصصی, تعمیرات,تلویزیون, ساختن, server,سایت خبری = ۴news.ir , افلاین, بازیهای, تنظیمات, ای,الکترونیک, سوپرمکس, همراه, اسکای, power, biss, لیست, تراک, seca, گلدن, اریکسون,استانی, edition, full, 4630, dream, world, 1050, آپدیت, install, z1, اندازی,windows, remote, پرگرام, متاباکس, دریم, gboxplugin, fortecstar, افزارهای,beausat, 4800, vision, to, مشکل, آفلاین, فعال, discovery, sonyericson, ترفندهای,الکترونیکی, ۲/۰/۶, statistic, پکیج, ۱۱۵۰, مدیا, سریال, سیستم, یک, بازی, متابکس,۳, dvbviewer, 560, دی, اهنگ, softcams, in, id, srt4610ii, ii, ترفند, خارجی,بازکردن, scaner, how, sr-x50cu,premiumx,p30fire.ir , nagravision, 60, sr, گوشی,turkey, مهدیان, اروپا, hotbird7, 3gp, zee, ایرانی, patch, ایرج, autoroll,driver, سینمای, pc, هیومکس, موبایل, cwshare.cfg, net, ایران,abc, 4610, 2003,8000, کرک, کارتهای, ۴/۷۹, نوکیا, میکس, موبایلهای, درایور, ۱۲۰, ۱۲۳۶۰, ۵۵۰d, 7.5,star2, 2100, plug, kworld, stbdownload, my, 3620, all, irdeto, تصویری, farsi,max, alt, 2007, list, استرانگ۴۶۲۰, converter, فروش, آموزشی, طریق, ilsat, sport,تعمیرات, وارد, مورد, viwe, ultra, dvbskystar, ارسال, ما, اتصال, hd, مشاهده,theatre, 8, هواره, master, mtv, ثابت, هندی, animal, بدون, آپگریت, premiere,مولتی, بر, مقاله, بوت, ویژنها, داغ, سکای, nova, k3, کنیم, ۶۶۳۰, ۱۳۰, freextv,آخرین, rar, سی, redlight, version, 1.3, پسورد, ۳۶۸۰, موسیقی, control, w3,premium, october, افزارskynet, روز, زبان, lock, pro, موتور, کابل, genuine, دستی,امولاتور, asp.net, آبگریت, ۳۰۰۰, s, sr-x1050, فارسی, مدارات, زنده, ۱/۲,s2emu1.27, کاناهای, va-fox, گردان, پلاس, veiw, 3200, ریموت, سرور, mytheater,5600, چیست, ci, password, pour, ورزن, ترک, free, مقامی, ۱۹۰d, adobe, ادیت, هما,sr-x190d, 2.2, حل, x, تغییر, spaice, رسیورهای, بازیگران, -, ۲۰۲, تل, satdw,راهنمای, اخرین, pocket, همه, مدلهای, gold, قطعات, هک, راهنمایی, caller, اسپارک,mobile, دیدن, lazer, کنترل, plugins, folder, ferecance, satkiosk, نسخه, xdream,serial, hivion, ارگ, planet, سافتکم, درایو, satupdater, graber, نسب, messenger,sr-x550d, چگونگی, سوپرلیزر, finder, عکس, ۴۱۲۰, ورلد, forums, خبرهای, a, dline,hivision, روزانه, عربی, tech, ht-9500, titanium, share, اکسز, ریموت, داود,مقایسه, korg, سیگنال, v-plug, sky1, yahoo, video, series, همت, divx, تراک, de,استارست۱۵۰, مختلف, gif, ایران, استار۲, ۳۱۰۰, ok, دار, کانل, update, کانالهای,مانیتور, samsung, بلند, decoder, شماره, unlock, اریکسون, ۱/۵, b, key.bin, 4155,ip, canalsat, jsc, sanyosat, مستر, مشکلات, زیرنویس, phoenix, وب, متاباکس,برنا,cyfra, اهنگهای, ۲۰۰۰, satellite, مرتب, nero, viewer, ریزی, مونتاژ, محتوا, شرینگ,channels, fortec, dvd, 5, vb, اصلی, black, ht, شیرینگ, setup, مجانی, ۷۵۰, گراف,keyloader, t, fsk, loader, 007c00, ابگرید, rom110.bin, سویس, hi-tech, عکسهای,۶۵۰ci, stream, کتابهای, تصویر, کلیپ,برنا, ویژیون, دستی, vbulletin, repair,مدیریت, nokia6280, 900, اپگرید, ترانه, وی, کیبورد, cinema, technisat, مشخصات,۱۵۰d, سرعت, فورتک, رمزهای, mpeg2, may, setting, zip, تله, privatespice, یغمایی,ace, همیشگی, wintv, فایندر, number, 3.33, شدن, s2emu1.26, slipknot, irandvb,scanner, skynet.sys.repair, کامپیوتری, دستگاه, dowload, 3.33.5, 888, ویستا,پریمیر, rai, هاست, سری, art, کامپیوت, جاوا , اسکریپت , سی ام اس, سیستم وبلاگدهی,دانلودستان,فایرفاکس۳, اپرا, عکس, عکس مذهبی , تم مذهبی, بازی آنلاین, چت روم فارسی,چت , چت کردن , دوستیابی, سایت دوستیابی, بنر ,تبادل بنر,آنلاین, دانلود رایگان,افزایش آمار سایت,آمار ۱۰۰۰۰به بالا, سیستم قدرتمند, بالا بردن آمار,دانلود , دانلود نرم افزار موبایل , سایت موبایل , ایرانسل , شرکت مخابرات سیار , نقشه تهران برای موبایل , معرفی گوشی موبایل , هک بلوتوث برای موبایل , دانلود ابزار موبایل , گوشی موبایل , نوکیا سری ۶۰ , نوکیا سری ۶۰ ورژن ۳ , نوکیا سری ۸۰ , سری ۹۰ , تم نوکیا , بازی نوکیا , کد مخفی نوکیا , نوکیا , نرم افزار سونی اریکسون , تم سونی اریکسون , زنگ موبایل , آهنگ سازی موبایل , سیمبیان , پالم , پاکت پی سی , موتورلا , بنکیو زیمنس , سامسونگ , اس ام اس , عکس اس ام اس , تبدیل ۳gp , کلیپ صوتی موبایل , کلیپ تصویری موبایل , بازی جاوا موبایل , بازی ngage , محافظ صفحه نمایش , uiq , mobile , nokia , sony ericsson , samsong , imate , palm , pocket pc , motorola , siemens , sms , 3gp , irancel , amr , ringtone , symbian , Nseries , n70 , n73 , n80 , n90 , n91 , n93 , n95 , 6620 , 6260 , 6670 , 6630 , 6600 , 3600 , 3620 , 3650 , 3230 , 3660 , 7610 , 7650 , 6680 , 6681 , 6682 , 5500 , E60 , E61 Siemens SX1 , P800 , P910 , P900 , P910I , K700 , S700 , T630 , K750 , T610 , W800 , W810 , W950 , W900 , W850 , W830 , W710 , W700 , W600 , W550 , W300 , RazR , SLVR , V3 , V3i , V3x , V3c , L6 , L7,ماهواره ,استارست ,اسکای ,استرانگ ,ست ,کامپیوتر ,نرم افزار ,بازی ,موبایل ,نوکیا, سونی اریکسون, سامسونگ, گوشی, ماهواره, دانلود, dvb, جدید, نرم, های, افزار, استارست, progdvb, برنامه, کانال, کد, softcam,رسیور, کردن, فرکانس, آموزش, starsat, tps, برای, کانالهای, باز, gbox, sharing, کارت, key,abc.mihanblog, استرانگ, mct, wincsc, جدید, مولتی, skynet, دیش, استار, آفلاین, کدهای, dcw, نصب, ویژن, فرکانس, از, آپگرید, اینترنت, پچ, نوکیا, ۵۵۰, و, در, پلاگین, با, keys, s2emu, ها, ۲, sky, های, spice, mytheatre, هاتبرد, شبکه, card, سافتکم, ای, فلش, prog, for, سایت, star, جدیدترین, ۱۹۰, کارت, اموزش, کد, strong, کانال, فایل, کدهای, لودر, ریسیور, download, به, کردن, ست, ویندوز, ۹۵۰۰, ماهوارهای, skygrabber, humax, موبایل, سوپر, ۴۶۲۰, تنظیم, انواع, ۲۰۰۶, cardsharing, skystar2, tv, ورژن, فیلم, فرکانسهای, sr-x5d, 150, هایتک, کانالهای, ماهوارها, نقشه, srt, multivision, fastsatfinder, view, vplug, سامسونگ, اسکای, platinum, 220,سایت دوستیابی blackmoor.ir , قیمت, ایرانی, رسیور, فایندر, کامل, کاون, viaccess, روش, آخرین, قانونی, skystar, rapidshare, نحوه, software, بهترین, بی, plugin, لیزر, sat, code, hotbird, x5, twinhan, مدار, مکس, kaon, کامپیوتر, dvbdream, آهنگ, جدیدترین, کاون, gboxfriend, سافت, وی, ال, فارسی, آنتن, کم, دی, altdvb, and, bin, upgrade, طریقه, افزارهای, تبدیل, سایت, xp, loder, برای, ۹۹۵, ساخت, v, جهت, keygen, بی, ان, رمز, پخش, پلی, dorcel, قفل,http://abc.mihanblog.com elecard, اخبار, رسیورهای, aes, گوشی, پلاگین, استفاده, لیست, ۴۶۲۰ii, تنظیم, startrack, ترفندهای, canal, channel, معرفی, دیش, dreambox, 1.27, دو, metabox, pdf, ریزی, سونی, nokia, کامپیوتر,abc, ویندوز, اپگرید, باکس, softcam.key, turksat, ورد, سونی, polsat, رایگان, &, پروگرام, visionplus, lnb, کارتی, کرک, php, sms, opensky, polsatauto.exe, خرید,۲۰۰, flash, کارتهای, درباره, آپدیت, عکس, open, saftcam, grabber, اریکسون, ۳/۳۳/۸, crack, چگونه, شرح, مدل, فرمت, دیجیتال, ماهوار, ۱/۲۵, فرکانسهای, wincsc.cfg, pid, digiturk, استیشن, box, مادر, استارتراک, مجانی, آپگرید, w6, ترکست, کتاب, ۴۶۱۰ii, سوپرمکس, کنترل, کار, مخفی, تلفن, x5d, theme, راه, دوربین, بازی, ی, ۱۱۰۰, pelatinum, دریافت, تکنوست, showtime, انجمن, یاهو, file, چند, studio, افزاری, را, قانونی, data, ریسیور, اطلاعات, d, ملودی, ماهوارهای, ۲/۷, track, سخت, مرکزی, هند, ۳۵۸, emu, اینترنت, نت, ۱, شده, سگا, mr, فایل, forum, plus, تعمیر, ایکس, ۱۸۰۰, new, manna, lazer, شبکه, تخصصی, تعمیرات, تلویزیون, ساختن, server,سایت خبری = ۴news.ir , افلاین, بازیهای, تنظیمات, ای, الکترونیک, سوپرمکس, همراه, اسکای, power, biss, لیست, تراک, seca, گلدن, اریکسون, استانی, edition, full, 4630, dream, world, 1050, آپدیت, install, z1, اندازی, windows, remote, پرگرام, متاباکس, دریم, gboxplugin, fortecstar, افزارهای, beausat, 4800, vision, to, مشکل, آفلاین, فعال, discovery, sonyericson, ترفندهای, الکترونیکی, ۲/۰/۶, statistic, پکیج, ۱۱۵۰, مدیا, سریال, سیستم, یک, بازی, متابکس, ۳, dvbviewer, 560, دی, اهنگ, softcams, in, id, srt4610ii, ii, ترفند, خارجی, بازکردن, scaner, how, sr-x50cu,premiumx,p30fire.ir , nagravision, 60, sr, گوشی, turkey, مهدیان, اروپا, hotbird7, 3gp, zee, ایرانی, patch, ایرج, autoroll, driver, سینمای, pc, هیومکس, موبایل, cwshare.cfg, net, ایران,abc, 4610, 2003, 8000, کرک, کارتهای, ۴/۷۹, نوکیا, میکس, موبایلهای, درایور, ۱۲۰, ۱۲۳۶۰, ۵۵۰d, 7.5, star2, 2100, plug, kworld, stbdownload, my, 3620, all, irdeto, تصویری, farsi, max, alt, 2007, list, استرانگ۴۶۲۰, converter, فروش, آموزشی, طریق, ilsat, sport, تعمیرات, وارد, مورد, viwe, ultra, dvbskystar, ارسال, ما, اتصال, hd, مشاهده, theatre, 8, هواره, master, mtv, ثابت, هندی, animal, بدون, آپگریت, premiere, مولتی, بر, مقاله, بوت, ویژنها, داغ, سکای, nova, k3, کنیم, ۶۶۳۰, ۱۳۰, freextv, آخرین, rar, سی, redlight, version, 1.3, پسورد, ۳۶۸۰, موسیقی, control, w3, premium, october, افزارskynet, روز, زبان, lock, pro, موتور, کابل, genuine, دستی, امولاتور, asp.net, آبگریت, ۳۰۰۰, s, sr-x1050, فارسی, مدارات, زنده, ۱/۲, s2emu1.27, کاناهای, va-fox, گردان, پلاس, veiw, 3200, ریموت, سرور, mytheater, 5600, چیست, ci, password, pour, ورزن, ترک, free, مقامی, ۱۹۰d, adobe, ادیت, هما, sr-x190d, 2.2, حل, x, تغییر, spaice, رسیورهای, بازیگران, -, ۲۰۲, تل, satdw, راهنمای, اخرین, pocket, همه, مدلهای, gold, قطعات, هک, راهنمایی, caller, اسپارک, mobile, دیدن, lazer, کنترل, plugins, folder, ferecance, satkiosk, نسخه, xdream, serial, hivion, ارگ, planet, سافتکم, درایو, satupdater, graber, نسب, messenger, sr-x550d, چگونگی, سوپرلیزر, finder, عکس, ۴۱۲۰, ورلد, forums, خبرهای, a, dline, hivision, روزانه, عربی, tech, ht-9500, titanium, share, اکسز, ریموت, داود, مقایسه, korg, سیگنال, v-plug, sky1, yahoo, video, series, همت, divx, تراک, de, استارست۱۵۰, مختلف, gif, ایران, استار۲, ۳۱۰۰, ok, دار, کانل, update, کانالهای, مانیتور, samsung, بلند, decoder, شماره, unlock, اریکسون, ۱/۵, b, key.bin, 4155, ip, canalsat, jsc, sanyosat, مستر, مشکلات, زیرنویس, phoenix, وب, متاباکس,برنا, cyfra, اهنگهای, ۲۰۰۰, satellite, مرتب, nero, viewer, ریزی, مونتاژ, محتوا, شرینگ, channels, fortec, dvd, 5, vb, اصلی, black, ht, شیرینگ, setup, مجانی, ۷۵۰, گراف, keyloader, t, fsk, loader, 007c00, ابگرید, rom110.bin, سویس, hi-tech, عکسهای, ۶۵۰ci, stream, کتابهای, تصویر, کلیپ,برنا, ویژیون, دستی, vbulletin, repair, مدیریت, nokia6280, 900, اپگرید, ترانه, وی, کیبورد, cinema, technisat, مشخصات, ۱۵۰d, سرعت, فورتک, رمزهای, mpeg2, may, setting, zip, تله, privatespice, یغمایی, ace, همیشگی, wintv, فایندر, number, 3.33, شدن, s2emu1.26, slipknot, irandvb, scanner, skynet.sys.repair, کامپیوتری, دستگاه, dowload, 3.33.5, 888, ویستا, پریمیر, rai, هاست, سری, art, کامپیوت, جاوا , اسکریپت , سی ام اس, سیستم وبلاگدهی, دانلودستان,فایرفاکس۳, اپرا, عکس, عکس مذهبی , تم مذهبی, بازی آنلاین, چت روم فارسی, چت , چت کردن , دوستیابی, سایت دوستیابی, بنر ,تبادل بنر,آنلاین, دانلود رایگان, افزایش آمار سایت,آمار ۱۰۰۰۰به بالا, سیستم قدرتمند, بالا بردن آمار, ,  Crack  , crack  , serial کرک , Newsnews , اخبار , New , جدیدترین ها , new , Technology , تکنولوژی , technology , Headlines , headlines , نیوک , پی اچ پی , Nuke , nuke , PHP Nuke , phpnuke , php nuke , Hacker , هکر , hacker , Hackers , hackers , لینوکسLinux , linux , Windows , ویندوز windows , نرم افزار , Software , software , دانلود , Download , download , Downloads , downloads , رایگان , Free , FREE , free , ارتباطات , Community , community , MP3 , mp3 , انجمن , Forum , forum , Forums , forums , vBulletin , bulletin , Board , board , Boards , boards , PHP , php , Survey , survey , Kernel , kernel , Comment , نظر , comment , Comments , comments , Portal , portal , Open , open , Open Source , OpenSource , Opensource , opensource , open source , Free Software , FreeSoftware , Freesoftware , free software , نرم افزار های رایگان , GNU , gnu , GPL , gpl , License , license , Unix , UNIX , یونیکس , unix , MySQL , mysql , SQL , sql , Database , DataBase , Blogs , blogs , Blog , blog , بلاگ , database , بانک اطلاعاتی , Mandrake , mandrake , Red Hat , رد هت , RedHat , red hat , Shareware , Enlightenment , enlightenment , Interactive , interactive , Programming , programming , Extreme , extreme , Game , game , Games , games , Web Site , web site , Weblog , WebLog , weblog , Oracle , oracle , plugin , plugins , Plugin , Plugins , فارسی , کامپیوتر , دانلود , سریال , کرک , رایگان , نرم افزار , سخت افزار , شهاب , نرم افزار رایگان , فتوشاپ , آموزش , طراحی , شبکه , تکنولوژی , پرشین , پرشین بلاگ , وبلاگ فارسی , وبلاگ کامپوتر , Hacker , هکر  , بوتر ,   کرکر  , هک , بوت , کرک  , بهترین برنامه های هک و بوت و کرک و آموزشی  , بهترین  , برنامه  برای دانلود , HaCk , hack  , tools , BoOt  , boot tools CraCk  , cracking  , tools  , serial  , numbers  , chat  , best programs  , Learning  , Pics  , Chat  , Programs  , yahoo tools , yahoo booters , yahoo hacker , hacker , yahoo cracker , crackerbest  , hackerbest  , cracker , best programs , booters , boot progs , boot programs , yahoo booting programs , yahoo booting progs , yahoo boot progs , yahoo tools , yahoo  , computer , network , شبکه , persian computer network , شبکه کامپیوتر ایرانیان , IT , فناوری اطلاعات , Iran , ایران , Iranian , Information , News , Technology , Farsi , فارسی , Article , Paper , iran , computer , rayaneh , رایانه , internet , اینترنت , monitor , مانیتور , free , مجله , magazine , software , download , crack , hack , ایران, دانلود, افزایش, آمار, وبلاگ, سایت, کلمه, کلیدی, Crack, serial کرک, Newsnews, اخبار, New, جدیدترین ها, Technology, تکنولوژی, Headlines, نیوک, پی اچ پی, Nuke, PHP Nuke, phpnuke, Hacker, هکر, Hackers, لینوکسLinux, linux, Windows, ویندوز windows, نرم افزار, Software, Download, Downloads, رایگان, Free, ارتباطات, Community, MP3, انجمن, Forum, Forums, vBulletin, bulletin, Board, Boards, PHP, Survey, Kernel, Comment, نظر, Comments, Portal, Open, Open Source, OpenSource, Free Software, FreeSoftware, نرم افزار های رایگان, GNU, GPL, License, Unix, یونیکس, MySQL, SQL, Database, Blogs, Blog, بلاگ, بانک اطلاعاتی, Mandrake, Red Hat, رد هت, RedHat, Shareware, Enlightenment, Interactive, Programming, Extreme, Game, Games, Web Site, Weblog, Oracle, plugin, plugins, فارسی, کامپیوتر, سریال, کرک, رایگان, سخت افزار, شهاب, نرم افزار رایگان, فتوشاپ, آموزش, طراحی, شبکه, تکنولوژی, پرشین, پرشین بلاگ, وبلاگ فارسی, وبلاگ کامپوتر, بوتر, کرکر, هک, بوت, کرک, بهترین, برنامه برای دانلود, HaCk, tools, BoOt, boot tools CraCk, cracking, serial, numbers, chat, best programs, Learning, Pics, Programs, yahoo tools, yahoo booters, yahoo hacker, yahoo cracker, crackerbest, hackerbest, cracker, booters, boot progs, boot programs, yahoo booting programs, yahoo booting progs, yahoo boot progs, yahoo, computer, network, شبکه, persian computer network, شبکه کامپیوتر ایرانیان, IT, فناوری اطلاعات, Iran, Iranian, Information, News, Farsi, فارسی, Article, Paper, rayaneh, رایانه, internet, اینترنت, monitor, ">
<meta name="description" content="
بیا تو پشیمون نمیشی ">